Arjan Çani-Metës: Ti nuk hëngre gjë në darkën e Ramës, se ishte e helmuar… Meta: Mos u merr me Fahriun

Kryeparlamentari Ilir Meta ka qenë sot i ftuar në emisionin “Zona e Lirë” e Arjan Çanit.

Në intervistën e quajtur “Darka e fundit”, Meta ka dhene disa detaje per darken me kryeministrit Edi Rama pak dite me pare ne Kryeministri, pak metra larg cadres se protestes se opozites.

Çani: Ti nuk hëngre asgjë në darkën e përgatitur nga Rama se mbi tavolinë sundonte një hije e fortë dyshimi dhe helmim të mundshëm nga shërbime inteligjente të paidentifikuara ende?

Meta: Këtë gjë e ka thënë zoti Fahri atë natë dhe natyrisht ai njihet për një fantazi të shkëlqyer që ka. Qëllimi s’ka qenë për të ngrënë një darke, aq më tepër pranë protestuesve

Çani: A hëngrët gjë apo jo?

Meta: S’e kam pas mendjen fare as te kafja, as te darka. Kemi pas një bisedë rreth zhvillimeve te fundit

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Arjan Çani-Metës: Ti nuk hëngre gjë në darkën e Ramës, se ishte e helmuar… Meta: Mos u merr me Fahriun”

 1. Erions says:

  koke e madhe ky boksieri ……ka ca vila ky miku ja ka bere njeri llogari te ardhurat me shpenzimet

 2. Mut cani me mut ky qe shkon tek perversi cani.kur politika shqiptare eshte ne dor te sahanlepirsit cani imagjino sa posht ka ren ky komb.

 3. Dajti USA says:

  Jame duke ndjekur intervisten e Canit me Meten,gje me te cpifur nuk gjen,sharlatan Cani,mek-mek Meta,ka te drejt Ngjela qe e quan Meten injorant,nuk artikulon dote nje fali te sakte,per te mos permendur sperdredhjet si kurve.

 4. Ollga Toronto says:

  Po ndjeke,politikanin me te trembur sot-per sot,blloku ne dore nuk harrohet,dhe ai e di mire kete,prandaj dhe eshte friksuar duke luajtur rolin e nje babaxhani,sidomos ne raport me Saliun.

 5. Kola says:

  Po si mund te shkosh te nje idjot si cani?. Ai eshte emisioni me rrugaceror dhe vet drejtuesi turp i gazetarise. Me pyetjet qe drejton , te duket sikur je ne komunitetin e handikapateve.

 6. Titi says:

  Per deri da vete tek emisioni plere eshte dhe vete plere.

 7. Xhemi says:

  Akoma jeton ky provinciali Cani?
  Bobobobo me pa emisionin e ketij katunarit me SIDA, ku i ftuar paska qene kok’lopa e Skraparit, po i semure me SIDA.
  Shkoni mo, shtrohuni te pavioni i SIDA-s, se n’a infektuat ajrin!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *