Deputeti i PS-së reagon pas thirrjes së Bashës për luftë: Mos o trim, po i hap gropën vetes

Pas deklaratave luftarake të kryetarit të opozitës Lulzim Basha, ka ardhur edhe reagimi i parë nga ana e deputetit të maxhorancës, Arben Çuko.

“Ky njeri ( Lulzim Basha) po bën thirrje për anarki dhe kaos në vend. Me duket se e ka gojën shumë më të madhe se stomaku dhe mendja. Me këto thirrje për destabilitet nuk bën gjë tjetër veçse i hap një grope të madhe vetes. Mos or trim mos e kalo at prag. Mua më duket që ai e di qe do rrihet përsëri me mbi një milion shuplaka dhe qan pa u rrahur akoma. Prit Luli, duro, pas 18 qershorit fillo dhe qaj”, shkruan Çuko.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Deputeti i PS-së reagon pas thirrjes së Bashës për luftë: Mos o trim, po i hap gropën vetes”

  1. Endri says:

    LERE LULUN E SHKRET. GJITH JETES TRUNIN E KA PAS NE GJUME. LLAPEN VETEM KA NXJERR NE PUNE.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *