VIDEO/ E rrahu gruan sportiste, ndjesë përulëse në televizion

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një atlet rus u bë protagonist i një ngjarjeje që ngjalli mjaft debat në Rusi.

Ai rrahu dhe i shkaktoi dëmtime serioze gruas së tij, pas një përplasjeje mes të dyve për shpenzimet e tri fëmijëve.

Çiklistja Nadezhda Semenyuk tha se ajo u rrah më keq se një kafshë gjatë një gare, dhe asaj iu thye hunda.

Atleti Roman Paramonov tha se ai nuk e sulmoi ish bashkëshorten, por direkt në televizion më përulësi të madh i kërkoi asaj falje dhe i dhuroi një tufë me lule.

Por çiklistja nuk u prek fare nga ky gjest.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *