BATUTAT/ Gruaja nga Vlora: E kam ëndërr të të puth. Rama: Rri se po na sheh burri nga televizori dhe pastaj…

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë sot në Vlorë, disa leje legalizimi.

Gjatë shpërndarjes së legalizimeve falas, nuk kanë munguar as batutat.

Një grua, sic tha ajo vajzë artisti nga Vlora, e vleresoi Ramen si artist dhe i tha se kishte enderr ta puthte.

Rama: Ku e ke burrin?

Gruaja: Kam ardhur vetë, e kam enderr te te puth. Një artist si ti me zemer te madhe syshqiponje mund ta ndryshoje kete vend

Rama: Se po na sheh burri nga televizori dhe…

Gruaja: Të vejë ku të vejë po më ndau

Rama: Shumë të fala burrit, lum për gruan që ka.

Rama: Po të mos kishit votuar ju nuk do ishte Artan Lame ketu, ne vend te tij do ishte Shaban Memia, Lame do ishte duke shkruar letra per mua, la punët e kota po merret me këtë punë, dhe ja, e bëri vota këtë dhe nuk e bëra unë me Artanin.

Qytetari: C’kemi andej nga cadra, mire jane?

Rama: Nuk e di, nuk kam asnje lajm.

Aman se kemi gëzim për shtëpinë tënde sot, mos na e co nëpër cadra muhabetin”, i tha Rama nje tjeter qytetari.


20170225-093717 by revistaime

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “BATUTAT/ Gruaja nga Vlora: E kam ëndërr të të puth. Rama: Rri se po na sheh burri nga televizori dhe pastaj…”

 1. babel says:

  po behet si enveri tani

 2. tan says:

  Kjo eshte te tallesh deri ne cinizem me pronaret e ligeshme duke ju qare hallin se e kane fajin gjykata per mos njohjne e pronave te tyre dhe nga ana tjeter per pronat e tyre shperndan tapi per ata qe kane zaptuar pronat e tyre Voten e pronareve ti nuk do ta marresh kurre , Ti shan gjyqtaret por je si ata duke ju marre me dhune pronen pronareve te liogjeshme dhe ju jep ate me show te tille atyre qe kan thyer ligjin dhe kan vjedhur prona, Ligji i aliznit este ligji me anit njerzor qe nje mendje kriminale si kalasa politike te kete shpikur ndonjeher ne dem te vete pasurive shtetrore dhe atyre private dhe ne keto 3.5 vite qeveria jote ndryshoj ligjin disa here duke hequr cdo kufizimi , ky ligj eshte kthyre ne biznes per ata qe ti ju jep tapite kane nga tre kate shtepi dhe ti juaj jep kete ne kurriz te pronareve dhe per se vetem per votota e tyre turp , Je pjesmarres ne grabitje si dhe ata TURP kete se prijsj nga nje qytetar dhe nga nje persona qe ka pasur prona ne familjene e tij .

 3. fieraku NGA ferrasi says:

  Puthe PS frike
  Burri ka shku te shesi kanabis ne itali.

 4. fieraku NGA ferrasi says:

  Puthe Pa frike
  Burri ka shku te shesi kanabis ne itali.

 5. Na bashkoj kenga popullore says:

  si mund ta quash tallje kur te jep te drejten per pronsin?per fatin e keq Rama ashte i vetem lider qe ka vizjo per te ardhmen e vendit

 6. andi says:

  Rama e keqkuptoi: ajo i kerkoi ta puthte si vella…

Lini një Përgjigje te Na bashkoj kenga popullore Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *