FOTOT/ Personi që rrahu Kreshnik Spahiun, militant i PD-së: Ja kush është

Personi që rrahu Kreshnik Spahiu, 34-vjeçari Flamur Pirraçi, është militant i PD-së.

Dshmitarët thonë se ai është parë disa herë në çadrën e PD-së këto ditë, për të protestuar.

Ndërkohë, në faqen e tij në FB, duket qartë që ai është fans i PD-së, pasi ka edhe foto me Sali Berishën.

Fotot tregojnë gjithashtu se ai bën një jetë luksoze, pasi shfaqet me disa makina super luksoze.

Për momentin nuk dihen arsyet e sherrit që ndodhi brenda çadrës së PD-së.

Por, si duket në PD nuk e shohin me sy të mirë Spahiun, duke qenë se ai ka qenë një kundërshtar i egër i tyre vetëm pak vite më parë.

Madje, bënte thirrje edhe për arrestimin e Sali Berishës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci.jpg","attachment_id":639204},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-1.png","attachment_id":639205},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-2.jpg","attachment_id":639208},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-3.jpg","attachment_id":639210},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-4.jpg","attachment_id":639211},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-5.jpg","attachment_id":639212},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-6.jpg","attachment_id":639213},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-7.jpg","attachment_id":639214},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-8.jpg","attachment_id":639215},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-9.jpg","attachment_id":639219},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-11.jpg","attachment_id":639221},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/piraci-10.jpg","attachment_id":639220}]

21 komente në “FOTOT/ Personi që rrahu Kreshnik Spahiun, militant i PD-së: Ja kush është”

 1. boom says:

  Qelbesirat po rrahin njeri-tjetrin dhe akuzojne policine.

  https://www.youtube.com/watch?v=7M2X8nCJTm8

  1. Edkari says:

   Kur rrahin njeri tjetrin kuptohet lehte se cfare te rrafme i bojne Edvin Rames.

 2. Urimi says:

  Ky duket te jete “ushtari” i PD-s,besnik i dyshes sali berisha e lul basha te cilet ka tre vjet qe bejne thirrje nga kuvendi apo para mediave te organizoen dhe te luftojne per ta rrezuar qeverine Rama,prandaj une e uroi kete “bokser” se paska filluar mire,qe nga “tenda e turpit” dhe lus Zotin qe ata qe jane aty ta hane njeri tjetrin,edhe pse ky eshte programi i PD-s apsi dieht se e vrane azemin,Gramoz Pashkon,Sokol Olldashin e shume te tjere qe nuk dihet se ku kan perfunduar,ndoshta i eshte premtuar ndonje post ministror sepse edhe facen e kriminelit e paska!

  1. vezhgues says:

   Nuk ka rendesi fare se eshte me PD apo PS apo pa parti , fakt eshte se ka kryer nje veper penale dhe duhet te arrestohet e te pergjigjet penalisht.

  1. Jimmy says:

   Ashtu duhet te mblidhen te gjithe te ashtuquajturit politikanet aktuale dhe rrethohen nen vezhgim te kamerave 24 oresh, se si do te vrisnin njeri tjetrin. Kjo do ishte zgjidhja perfundimtare per to.

 3. Lin Berisha says:

  Hallall plako

 4. Lpl. says:

  Ka dashur te provoje grushtin ne Spahiun , idhtar i Berishes rrah Nikun per kunj , por Niku nuk eshte me u rrahe me grushte , as Basha keta bejne si trima me goje , si Majko Rama , kurse ky qenka gankster e i forte .Koha bandave e hurit ka ra Shqiperia ne dore te keqe , vetem rrahje vrasje vjedhje , por keta Shqiptaret e vheter spo lene gje pa bere ne Evrope , sidomos ne Itali , dhe çfare eshte me e keqja se eshte brezi i dyte , kjo gjendja antropologjike e Shqiptareve s ma merr mendja se edhte shkaku geni ose gjaku , por trashegimia familjare e barbarizmit , ne Shqiperi nuk ka familje , ka vetem nje grup njerezish qe hane flene zgjohen ne nje kanaqe vjedhin zhvasin vrasin , lakmojne gjene e tjetrit , dhe bejne çmosin qe tja marrin , vetem atehere kur nuk munden , Lane kockat neper Evrope duke grabitur dhe poshtersira tjera , te ardhura qe nje pjese jeton ne Shqiperi me to , dhe pastaj ne te fobteve na vhedhin na rrahin na zene me makine , na vrasin , dhe ne bejme edhe burgun ngase shteti drejtohet nga bandat .

 5. kashi says:

  duket trafikanti i sales dhe zenit

 6. sit back and relaks says:

  hahahahahahha, jete luksoze hahahahahahahahahhaa, na shkrive gazit o gazetar.

 7. Nick says:

  …ky qenka si Betim Sperdhima…

  1. mergim tari says:

   O sa kom qesh. E dhime fare………. ideale. Ua….. po thoja kujt I ngjan, kujt I ngjan…… shqyqyr qe e shkrojte se do rrija tere naten pa gjumi per Betimin ……..

   Tani paska thene që e qellova se “MË FYU RËNDË” …. “NE NUK I DUROJME FYERJET E RENDA NË ÇADREN E LIRISE DHE SALIUT”.
   Qënka I madh Betimi……..

 8. Ledio says:

  Shikoni kur te vritet ndonje nga rradhet e PD dhe te dali Sali Serbi e te thote : qe na e vrau Rama edhe Tahiri. Taktike e njohur kjo e Sali Serbit per ata qe kane 2 grm tru ne koke.

 9. kopani says:

  Ky killer i bandes se Sahli Kriminelit , ka bere gjene me te duhur ndaj ketij Korbit te Zi te vete quajtur Kuq e zi , ky maskara i pa skrupullt , ky faqe zi i vete shpallur patriot ky maskara me emerin Kreshnik Spahi , ky qen i poshter i cili ben fjale e thirje per dhune , djegje shkaterime te prones dhe institucjoneve te ketij shteti legjitim te dale nga zgjedhjet e lira e te ndereshme te nje populli te tere sikurese ishin ato te vitit 2013 .

 10. gr says:

  Çune i mençem! E ka marre veshe qe s’dihet si shkojne punet dhe PD s’fiton prape ! Le te fitoj kushdo! Ai fiton statusin e emragrantit politike!
  Mjafton tash te dali jashte dhe tu thote jam i kercenuar nga nje politikane dhe ok azil politike! Per bese i mencem!
  Shif mer ku i ka shku mendja!

 11. koli says:

  LAJM!!!
  Klinika e mrekullueshme. KEIT (kirurgji plastike)
  do ti bë KRESHNIK SPAHIUT një hundë të re.!
  Falas! Për inat të RAMËS.??????

 12. zaho says:

  Per basketboll qenka

 13. ajeti says:

  Planet e krimineleve per te akuzuar ramen dhe policinr.Hapni syte o njerez.Tashme I dini pislleqet e bsndes se pd qe jane gati te bejne kurbane njerezish vetem qe te djegin vendin dhe te vijne ne pushtet.Zoti e ndihmofte shqiperine tone.

 14. RestauratorOrbis says:

  A man and his kars. Ske faj ti. Duhet te vij nje Trump aty t’ju tredhi te gjtiheve juve kriminela e perdhenuesa. Por do vij ajo dit ore kelysh dhe ju e te gjithe te tjeret do vareni per krimet qe po beni kunder popullit.

 15. shqip says:

  O Nick kete sa e pash , mendova se eshte ai i portokallise. Le qe ata ne çader ashtu duken te gjithe. Si personazhe karikature.. Po kushedi thuaj dhe e zgjerojne kete sherrin . Qe kur te dalin nga çadra ( cirku ne fshat), te jene me sy te nxire.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *