Kreshnik Spahiun e qëllojnë me grusht në protestën përballë Kryeministrisë

Policia e Tiranës njoftoi se kreu i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu u qëllua me grushta nga një 34 vjecar i quajtur Flamur Pirraci, banues në Tiranë

Ky shtetas dyshohet se ka qëlluar me grusht Kreshnik Spahiun gjatë protestes perballe Kryeministrise.

Për momentin nuk dihen arsyet e sherrit mes Spahiut dhe personit të ndaluar.

“Shoqërohet në komisariatin e policisë nr. 1 shtetasi Flamur Pirraci, 34 vjeç, banues në Tiranë.

Ky shtetas dyshohet se ka qëlluar me grusht shtetasin Kreshnik Spahiu”, thuhet në njoftimin paraprak të policisë.

REMOTE_ADDR:[]

23 komente në “Kreshnik Spahiun e qëllojnë me grusht në protestën përballë Kryeministrisë”

 1. Lakja says:

  Z Tosti! Me qelluan me grusht, me grabiten.

 2. maximus says:

  e te lumte dora , tia kishte thyer turinjte ketij miut te haleve te gylenit. turk

 3. Pasoja says:

  C’te mbjellesh do te korresh!!!!!!!

 4. berti says:

  Mirë ia ka bërë ! Ky Kreshniku donte veten me 4 femra për deputete …

 5. Mergim tari says:

  Nuk ja vlen te ndyesh duart me Kreshnikun e maleve.
  Mund te ndodhe, vetem nese Kreshniku ka ngacmuar
  ndonje te fisit. Çfare nuk kemi pare ne ate çader aheng
  deri tani. Vetem sport nuk kishim pare. Edhe ky ndodhi.

 6. Enrico says:

  Mire ja kane bo legenit byth lepires

 7. Dajti says:

  O mi lumte dora sa mire ja ka ba sorres se Saliut

 8. www says:

  mos mos mos se eshte gjynah,,

 9. Ehhhhh says:

  Nuk ka nevoj ta qellosh kete njeri palaco.Nuk ja vlen ti lyrsh duart me te.Po nje peshtym te nxjer nga zorret e barkut e ka hallall ky bicim politikani.Dhe mendoni o njerez qe fytyra e tij do bashkim kombetar.Ky duhet te ishte fytyra e nje kombi te bashkuar.Por surrati i tij vrer ngjall vetem percarje.Mblidhi PD gjithe jashteqitjen e vendit.Ishalla te del per mire

 10. "BOKSIERI" says:

  Uh… sa pak..! Me shume kishte hak..!

 11. "BOKSIERI" says:

  Uh… sa pak..! Me shume kishte hak..!

 12. Anarko-Sindikalisti says:

  “Ngrehuni dhe bjeruni
  Korrini dhe shtypini
  Katundarë e punëtorë
  Që nga Shkodra gjer në Vlorë!”

  “Qui ventum seminabunt et turbinem metent”

 13. beso says:

  mire ja ka bere pleres se na felliqi ekranet sorra e haleve

 14. Tirana says:

  Hade ta puth ate dore ,o ti qe qellove me grusht kalamanin e Saliut me emrin kreshnik spahiu .

 15. Peco says:

  Cfare qe hata qe na gjeti, ore vellezer, na rrahen Kreshnikun e Maleve, revolucionarin e paepur per demokraci bajraktare.

 16. Qent e sali serbit says:

  Pse nuk e vrave

 17. Lakja says:

  kam qene dhe une me ata te poshtrit, po nuk i kam lyer me ata te poshtrit po nuk i kam lyer duart me gjak.
  Z hetues Flamur Picarri eshte si Lame Kurrizi. Ai te vret.

 18. Mustaf says:

  A mir ja paskan ba mutit drua se nuk i kan ra sa e meriton.

 19. Aqif says:

  Duhet nje kurban ne cader qe te marri vrull protesta. Ky mduket do perfundoje si hajdari..

 20. Ledio says:

  Plasi ne Kucove, po kerkojne te na perdhunojne Sali Serbin , kryespiunin e Beogradit ne Tirane.

 21. Jimi says:

  Mos u egzaltoni kaq shum me kete far gangsteri!
  Skenaret e qoftelargut s’kane te sosur. Qellimi justifikon mjetin! Prova e pare e nje provokacioni, te tjera provokacione do te shohim me pas.
  Zot i madh na ruaj Lulen!

 22. Teodori says:

  Tjeter here me djale. Ta bejne per spital e ka pak ky pis muti.

 23. BUJARI JU DEGJON says:

  He,o Lulzim,po tani cfare do te thuash???
  A nuk je ti frymezuesi i dhunes???…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *