“Lulit i paska mbetur mendja tek llastiku i Colit…”

Deputeti socialist Namik Dokle, ironizon deklaratën e djeshme të Lulzim Bashës, për luftë.

Ja çfarë shkruan ai:

“Thyeni xhamat, shponi gomat!”

Qesharake…

Nga “Debatik” ne “Debatlug”!(Djemte e bashkuar te lulgazibotes)

I paska mbetur mendja te llastiku i Colit…”

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në ““Lulit i paska mbetur mendja tek llastiku i Colit…””

 1. Lugati says:

  bobobobobobo si dalin gjarpnat antishqiptare nji nga nji tu bo moral..se mor vesh cin tshaj perpara..qija motren ksaj pune..namik dokle ik mer laskar kriminel..gjalle qeke ti

  1. RRUSPIJA RIPJELLJES says:

   ja dhe ky komunisti morracak mungote sot

 2. Ivan i madh says:

  Me se fundi dole Dokle nga guva se ne parlament je figurant per hir te roges jo interesit popullor. Po vajze tende ku i ka mbetur mendia qe lufton PS qe ti e mole sa munde. Me sa duket ty dhe vajzes tende i ka mbetur merak qe keni ngatruar krahu dhe skeni pervetesuar aq sa mendonit edhe pse jetonte ne luks. Dilni e ti me nje deklarata boshe e farse si miku jot Majko. E kush ju besoje ju kur ju sbeni te zotit te bindeni familjen tuaj e jo te tjeret. Kjo eshte nje kosto qe do e paguaje PS per fajin e saj qe nuk pastroi veten nga keta mercenaret dhe interesohesh te djathte me per kunatit e mbuluar te majte.

 3. Ivan i madh says:

  Me se fundi dole Dokle nga guva se ne parlament je figurant per hir te roges jo interesit popullor. Po vajze tende ku i ka mbetur mendia qe lufton PS qe ti e mole sa munde. Me sa duket ty dhe vajzes tende i ka mbetur merak qe keni ngatruar krahu dhe skeni pervetesuar aq sa mendonit edhe pse jetonte ne luks. Dilni e ti me nje deklarata boshe e farse si miku jot Majko. E kush ju besoje ju kur ju sbeni te zotit te bindeni familjen tuaj e jo te tjeret. Kjo eshte nje kosto qe do e paguaje PS per fajin e saj qe nuk pastroi veten nga keta mercenaret dhe intereash te djathte me te mbuluar me mantel te majte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *