VIDEO/ Rama kapet ‘mat’ duke tallur Blushin: Ky është injorant

Seanca e fundit plenare është zhvilluar pa praninë e opozitës, që ndodhet në shesh prej datës 18 shkurt në protestën që po vijon ku kërkesat janë qeveri teknike si dhe zgjedhje të lira e të ndershme.

Në këtë seancë deputeti Ben Blushi dhe Erjon Braçe janë përplasur për tatimin mbi të ardhurat, raporton News24.

Ndërsa deputeti Blushi po debatonte me Braçen, nga prapa kamerat kanë kapur kryeministrin Rama i cili qesh me të madhe dhe thotë për Blushin:

“Po ky është injorant mo burrë”.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Rama kapet ‘mat’ duke tallur Blushin: Ky është injorant”

  1. TEA says:

    HAHAHAA I LUMTE GOJA .AQ E KA PAK AI BURRA PA TABAN CA PRET NGA KETA TRADHETAR .E DREDH E TRILLON SI DO PO POLITIKA SESHT LIBER OO O BLUSH .KENI NJ POPULL QE E KENI MERZIT ME BUDALLALLEQE .PO I LINI TE PUNOJN O I LINI O ZILIQAR TI JE ME I KEQ SE LULKA E SALA O BLUSH

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *