Goditi me grusht Kreshnik Spahiun, protestuesit “hakmerren” ndaj 34 vjeçarit

Flamur Pirraçi u arrestua ditën e sotme si autor i dhunës fizike dhe grushteve ndaj kreut të AK-së Kreshnik Spahiu në çadrën e opozitës.

Por duket se incidenti i dhunshëm brenda çadrës nuk u mbyll me grushtet e 34 vjeçarit.

Mësohet se pasi qëlloi me grusht Spahiun, protestuesit dhe mbështetësit e Aleancës Kuqezi sulmuan 34-vjeçarin duke e goditur në fytyrë.

Fotot e mëposhtme tregojnë momentet e para të shoqërimit nga policia të Flamur Pirraçit, të cilit i duken goditjet në fytyrë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/pira-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/pira-1.jpg","attachment_id":639294},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/pira-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/pira.jpg","attachment_id":639292}]

5 komente në “Goditi me grusht Kreshnik Spahiun, protestuesit “hakmerren” ndaj 34 vjeçarit”

 1. kombi says:

  Shume shpejt urdherat e liderit te shtrenjt alla Basha ,ne fjalimin e tij madheshtor dhe magjepes , i vune ne perdorim kopeja e derrave .
  PO JU QELLUAN ,QELLOINI ME GRUSHT !!!
  por grushtat nuk erdhen nga PS , por nga gjiri i brendeshem i tyre .
  BRAVOOOO KESHTU VAZHDONI , NUK KA LIRI PA GJAK !!!!!

 2. shqip says:

  si duket nuk Kane rene dakort per vendet ne qeverine hije. Mendoj dhe eshte e udhes, qe perleshjet te shtrihen edhe ne partite fantazma te mediut, ndokes, etj. Per te qene trasparent me faktorin nderkombtar , perleshjet te jepen live nga tv. Kushedi deri da te mbaroni greven , treçereku juaj te dalin nga çadra me fraktura e me surreter te nxire. Rrace injorantesh qe su bete kurre njerez.

 3. ti je muslimon,mos luaj ''evropianin'',vendi yt eshte ne keli..........allah uakbar! says:

  lufte mes sunitesh gyleniste dhe doganiste plehra arabe,kshq varu kkkkkkkkkk………………..

 4. Kaci says:

  Muhabet ordinieresh si puna e atij sorres

 5. NK says:

  “LUFTA e KLASAVE” pa fletërrufe!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *