Kuçovë/Nxënëset denoncojnë drejtorin: Na ngacmoi seksualisht

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Drejtori i një shkolle në Kuçovë u arrestua nga policia pas denoncimit të bërë nga tri nxënëse.

Sipas të dhënave të para bëhet fjalë për shtetasin 63 vjeçar, Ajaz Ajazi drejtori i shkollës 9-vjeçare në Kuçovë dhe mësues gjeografie.

Vetë nxënëset shkuan në polici e bënë denoncimin duke e akuzuar drejtorin se i kishte ngacmuar seksualisht.

Dyshohet se ngjarja për të cilën ai akuzohet ka ndodhur gjatë 3 muajve të fundit.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *