Deputetja “seksi” e PD-së i vë gjoksin partisë: Harrojeni “gardën e vjetër”, e ardhmja jemi ne që mediat na përdorin për sfond

Deputetja “seksi” e PD-së, thotë se në media ekspozohen dhe dalin vetëm deputetët demokratë që konsiderohen si “garda e vjetër”.

Sipas Arbjola Halimit, kjo gjë bëhet me qëllim nga mediat, për të treguar anën negative të PD-së.

Por ajo thotë se PD ka edhe deputetë të tjerë që nuk e kanë provuar pushtetin dhe nuk janë të korruptuar.

“Deputetet e rinj te PD, te vjeter sipas Fevziut, te cilet nuk kane pasur asnjehere poste dhe ndaj me shume se gjysmes se te cileve mediat e kapura perdorin qellimisht amnezine.

Ketyre pseudomediave me teper se sa figura u jemi dukur sfond ne parlament e jashte tij pavaresisht se te gjithe kane qene aktive.

P.S. Nuk eshte reklame por faktim i situates dhe nje pershendetje Fevziut

Alban Zeneli

Albana Vokshi

Albina Deda

Arbjola Halimi

Astrit Veliaj

Bedri Mihaj

Bedri Hoxha

Dhurata Cupi

Eleina Qirici

Liljana Elmazi

Luciano Boci

Gerti Bogdani

Helidon Bushati

Igli Cara

Irma Kopliku

Keltis Kruja

Kozma Dashi

Roland Keta

Mimoza Hajdarmataj

Oerd Bylykbashi“, shkruan ajo”.

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “Deputetja “seksi” e PD-së i vë gjoksin partisë: Harrojeni “gardën e vjetër”, e ardhmja jemi ne që mediat na përdorin për sfond”

 1. Endri says:

  Keni harru NUL NOKEN, edhe ai eshte kopil perderisa boni 4.5 M €.

  1. voica says:

   Moj, motra, po Lulin ku ta futim, tek te rinjte apo te vjetrit !?
   Mos harro dhe na thuaj, mos na lere te hamendesojme kot.

 2. arbereshi says:

  BEFANA, Halimi i ka hypyr fsheses se befanes (sipas ngjashmerise) per te na ndryshuar te ardhmen sepse e ardhmja eshte ajo mendoni se si mund te jete e ardhmja. Nuk di ku te fshihem ndoshta do te shkoj andej nga ka zbritur ajo sepse atje ajo nuk shkon me.

 3. Gaz says:

  Po kur kesaj I thone seksi po gjyshen time si duhet ta therrasim?

 4. Bushi says:

  O moj rrodhe ku na mblodhe.Ne pd-ke jane mbledhur vetem shemtaraqet,burra dhe gra,se çupa nuk ka.Yyyy fyttra te ndyra.Na prishin bukurine e ambjentit,qe na ka falur nena natyre.

 5. Drejtësia says:

  Të gjith derrat një turi kanë njëlloj jini të gjith.

 6. Robi says:

  U à njohin fecken,jini farsa te Sali SKILES.S’jemi te sigurt,Ato camoket me Ju do te reine Apo si pleshtat e qIdrizit qy lepihen tek Salehu

 7. Dashamiresia says:

  Bledi Fevziu me Tullen e tij eshte kru i bukurise se P.disteve….femra e meshkuj…
  Dashamirsia.

 8. Shqiponja says:

  E shkreta deputete, i sherbeve shume qe te te vinte deputete, por ike per lesh efhe pse ishe deputetja seksi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *