FOTO/ Në çadrën e PD-së plas sërish grushti…

Në çadrën e protestës së PD-së ka ndodhur një tjetër sherr.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme.

Dy persona janë fotografuar duke u grushtuar me njëri-tjetrin.

Sherri vjen vetëm një ditë pasi në çadër u godit me grusht Kreshnik Spahiu, nga një militant i PD-së.

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “FOTO/ Në çadrën e PD-së plas sërish grushti…”

 1. Alby says:

  Vazhdon urdheri i Bashes

 2. nn says:

  normale

  shume duruan , pastaj shefi i tyre ju dha urdher te qellojne

 3. I says:

  Do e kthejne ne salle boksi si ja kane nisur.

 4. Angjelo says:

  Hahaha Cadra e barbarise nuk mund te prodhonte gje tjeter perveq dhunes

 5. A.G. says:

  Kur mblidhen kafshet ne nje kafaz kacafytjet jane normale.

 6. mergim tari says:

  Mund te kete disa arsye:
  Mos valle po bejne stervitje per te vene ne jete urdherin e shefe Lulezimes.
  Ose po tregojne se jane duke u kther ne origjine.
  Ose nuk kane me pare dhe pergatiten per te bere çfaqje bossing me bileta

 7. tomsojeri says:

  Do perfundoni si “mergata e qyqeve” or qyqer te pagdhendur qe keni hyr ne gazermen e tyre e kerceni vallen e babditit ! Luftoni o burra ti shpetoni ,o derra qe sjeni vec mish per top ! Kope krricash qe hani bar te that per te njom e nuk dini qe jeni ber barikat e hajduteve dhe krimineleve qe po ju shqelmojn bytheve te rjeshtoheni, te therrisni ,te thyni xhama, te cponi goma makinash,te grushtoni cfar ju del perpara qe tju hapni rugen e shpetimit krimineleve e hajduteve qe ju mblodhen aty ! Ju shpelafte barku i veres e ju mart muti shalet or qyqer xhungle ,ushtar qorra te pabes qe shisni nder e dinjitet per nje trast miell …..Yt,,,,,far e keqe ….

 8. The King says:

  Po haen brenda llojit

 9. koha jone says:

  Ne komentet e mia e kam shprehur, qe ajo cader do te kthehet ne Ring boksi . Ha ha ha Basha i beri thirrje per te goditur PS , ato po godasi njeri tjetrin .Sa me gjate qe te qendroj ajo cader ,aq me shume grushte do te kete .

 10. Ben Dibrani says:

  Takemi i tyre rrahin njeri-tjetrin dhe pastaj akuzojne policine.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *