FOTOT/ Momenti emocionues, Niku-Luli: Një dashuri e re opozitare…

Dje ka qenë një moment emocionues në çadrën e protestës së PD-së.

Lulzim Basha është përqafuar për disa momente me Kreshnik Spahiun, pas rrahjes që iu bë brenda çadrës nga një militant i PD-së.

Kreshnik Spahiu është kthyer në aleatin kryesor të Bashës.

Ai është i vetmi që qendron dhe shfaqet përditë në çadër, pavarësisht se e rrahin.

Spahiu shfaqet në çadër, edhe më shumë se deputetët e PD-së.

Për këtë arsye, Basha mbështetet shumë tek Spahiu, i cili nga flirtimet me Ramën disa vite më parë, tani është hedhur në krahët e Bashës.

Afrim aq shumë tek PD e shohin jo me sy të mirë, pasi Kreshnik Spahiu përveçse konsiderohet një personazh qesharak, nuk është një politikan i sprovuar dhe që ka zhvilluar beteja politike.

Një që zhvilloi krah PD-së, atë për zgjedhjet lokale në Dibër, PD humbi thellë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-luli-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-luli.jpg","attachment_id":640105},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-2-2.jpg","attachment_id":640110},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-1-2.jpg","attachment_id":640108},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku.png","attachment_id":640109},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/spahiu-basha-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/spahiu-basha.jpg","attachment_id":588711}]

17 komente në “FOTOT/ Momenti emocionues, Niku-Luli: Një dashuri e re opozitare…”

 1. Dajti USA says:

  Karagjoza,njeres me shume se qesharak,cudira qe ndodhin vetem ne Shqiperi.

  1. Devolliu says:

   Edhe karragjozë, edhe idiotë.

 2. Labi Vlore says:

  Dashuri e vjeter. Nik Sorra Kuq e Zi ka qene, eshte dhe do te jete gjithmone me Saliun dhe kelyshet e tij. Prandaj Nik Kacurreli nuk mori vota me 23 Qershor 2013-te. Sorra Kuq e Zi. Krra krra krra krra krra krra krra.

 3. Lennard says:

  Te dy pederasta dylbera te Sale-Serbit

 4. shkumbini says:

  Kujdes. Duhet te mos lene jashte kesaj historie politikanin më me eksperience te ketij vendi qe ne foto eshte mbrapa me mustaqe dhe me shall te verdhe. Quhet Kujtim Spahiu, ish rrobaqepes ilegal, tashme shofer, drejtues Autoshkolle. Proteston se nuk i eshte dhene e drejta ne demokraci, se ky koke e madhe eshte lene ne hije. Ka edhe nje parti, qe kerkon te mos futet ne keto zgjedhje me kryeminister Edi Ramen se i vidhen votat, se ky ka marre rreth 40% te votave te Shqiptareve dhe ska marre karrike ne qeveri. Edo, te kesh turp qe nuk e lejon kete kapacitet intelektual te mos shprehet. Ka shume te drejte, mos u habisni se atij i eshte ngrene e drejta. Meriton shume e me shume se sa shofer. Ndoshta minister, ndoshta deputet, ndoshta drejtor, ndoshta shofer, ndoshta plehraxhi, ndoshta berber per shkurtim mustaqesh, ndoshta…… Cfare shteti eshte ky mor aman. Shtet i korruptuar aq sa nuk trajton as kete njeri me grada shkencore te fituara ne perendim si ky njeri qe quhet Kujtim Spahiu.

 5. maximus says:

  ajde pd-errat e pd-se, nje pyetje kam kush e gjen, ; kush mund te jete gruaja ne kete çift ?? lulka apo sorra nikja??

 6. Fatosi-kosove says:

  Ka edhe me keq,azemin e vrane dhe i perqafojne gruan dhe vajzen,Sokol Olldashin e vrane dhe as nuk e kujtojne,kreshnikun e shkarkuan nga zvprokurori,e shane,e fyen,e dhunuan,e quajten edhe peder prandaj luli e perqafon,dhe pas rrahjes e perqafon sigurt se ky perqafim fsheh diqka;e kjo diqkaja e ka bishtin pas,kujtoni azemin,Sokolin,Gramozin e shum te tjere,lum kreshniku per lulin e mjer populli per te dy.

 7. Liu says:

  Hahaha duken te dyja si gra o maximums

 8. Poradeci says:

  Ky eshte pushti kreshnik spahia, dhe pd nuk rri dot pa nje spahi. Onik erdhi koha e zgjedhjeve, afrohu me salen o trap qe te fitosh je vnd ne list per deputet, se luli nuk ka gje ne dore, ai nje dordolec eshte dhe asgje me shume, i shkreti vetem pershesh me kos ha, kaq i jep saliu.

 9. " says:

  Niku ky anti shqiptar i njohur si pis pa pike karakteri takohet me te njejtin. Ngjajne miqesite pa behen. Ky maskara kur ishte nenkryetar i gjyqsorit tha;’GJYQIN E FITON AI QE PAGUAN ME SHUME!!!!!!!!! ” Qe ate dite gjyqtaret shtuan babezine… dhe ja ku jemi me kloun te tille…

 10. Edi says:

  Futini dhe nje tegel njoni tjetrit dhe beheni tamam

 11. saliu says:

  Nuk zuri mend akoma ky laraska qe shkon ne cadren e PD?

 12. Tralala says:

  Niku, ishte i PS ai qe te goditi…….

 13. Bardhi Tolabi says:

  Me duket se ky perqafim i Lulushes me kete Nikun,i kujton Hollanden Lulushit,prandaj e ka shtrenguar kaq fort.Ka te drejte i ziu se,duke qene i bllokuar ne cader,nuk e ka “vajosur” bithen…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *