Thoma Strakosha titullar në derbin kundër Romës

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Thoma Strakosha pritet që të jetë titullar në sfidën e së mërkurës në derbin kundër Romës.

Gardiani kuqezi do të jetë titullar në një nga sfidat më të rëndësishme të Lazios pasi do të luajnë në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë dhe kalimi në finale do të ishte një sukses mjaf I rëndësishëm për bardhekaltërit pasi do të siguronin një vend në Kupat e Europës.

Për këtë takim trajneri Inzaghi kishte planifikuar që të aktivizone Marketin, por portieri Italian nuk është rikuperuar për shkak të problemeve që ka në menisk.

Në këtë mënyrë zëvëndësuesi i tij do të ketë Thoma Strakosha, i cili ka bërë paraqitje mjaft të mira me ekipin e Lazios.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *