VIDEO/ “Doni luftë? Luftë do të keni….”

Thirrja e Lulzim Bashës për luftë, vazhdon të shkaktojë humor në rrjetet sociale.

Kjo është një tjetër video, që ironizon thirrjet e kreut të PD-së për “thyerje xhamas, çpim gomash e tërheqje zvarre”.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “VIDEO/ “Doni luftë? Luftë do të keni….””

 1. tironci says:

  loti shurre 😀

  1. u dhim tu qesh says:

   😀 😀 😀 😀 😀

 2. Maranaj says:

  I ” vocrri ” Luli !
  Sa i pamend tregohet kur bene thirrje destruktive. O mendje lehte edhe shtetasi shwiptar me rurali e dine sekur nje shtetas shqiptar , i huaj ose pa shtetisi i pasur apo i varfer me pushtet apo pa pushtet kur kryen veper penale kallzohet ne institucionet ligjzbatuese.Luli vetem emri te dallon nga Saliu ” babai i joti ideollogjik”! Ju nuk perfillni ndarjen e pushteteve ( pra Kushtetuten e R.Sh),por ju doni te beni politikanin, gjyqtarin, prokurorin,policin, ekonomistin, financierin etj…..Ju nuk jeni poliedrit, maksimalja qe mund te beni mire eshte detyra e kamarierit. Fatkeqesia e njerzeve per kete qe po bene Ti: eshte se kane memorje te dobte dhe nuk jane ne gjendje te bejne retrospektiven e qeverisjes se PD e cila eshte histori me tradhti kombetare (shitja e detit etjere etjete…..),vrasje ( 2 Prilli 1991, Gerdeci etjere etjere), vjedhje, shkatrrim dhe djegje te pasurise kombetare) etjere, etjere !!!!!??????.

 3. Drejtësia says:

  Bo boooo sa qesharak është i shkreti.

 4. Reforma Drejtesi si LSI says:

  Qesharak jeni te gjithe ju qe tall bi then LulBasha ose nuk jeni ndryshe kur haptazi tjetri ben thirje per lufte dhe shteti a qeveria e piktoreve nuk vepron.

 5. Theatrical says:

  haaaaaahaaaaahaaaaaa…thyjani dritaret

 6. aleksis says:

  ore njerez nuk shikoni qe ky lulka eshte L…..(me L te madhe)e kopjon tope salen.
  Mjer mileti qe i vete pas.Atij i do bere nena e gruaja

  1. Nick says:

   Po pse ore, tere punet ne do ja mbarojme lulkes mo?

 7. Jimi says:

  Ku e lam e ku na mbeti?
  Mjer vatan e mjer mileti!

 8. z-amir says:

  O Lulo qe don mer jaman,po dhe ju kishit pushtet nje dekad dhe ??? e beret Shqiperin zi e terre, ama zi e terre, kupton?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *