VIDEO/ Shikoni ku hipën Edi Rama, për të bërë një foto me këta fëmijë…

Kryeministri Edi Rama ka qenë gjatë ditës së sotme në Elbasan, ku ka mbajtur një leksion në Universitetin “Aleksandër Xhuvani”.

Ndërsa dilte, një grup fëmijësh kanë nisur të thërrasin “Edi Rama, Edi Rama”.

Kjo ka bërë që kryeministri t’iu afrohet atyre dhe të hipi mbi zhavorr, për të bërë një foto me ta.


Shikoni çfarë bën Edi Rama për ca foto më shumë by lapsi-al

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “VIDEO/ Shikoni ku hipën Edi Rama, për të bërë një foto me këta fëmijë…”

 1. amazonas says:

  si kryetari i fisit te indianve te amazons duket ed karabushi
  si majmun n maj t pemve

  1. armand says:

   Po normale,amazonen e krijuan cadristet. Ky po perpiqet te zgjoje majmunet dhe ti zbrese nga pema. Nqfts je njeri i thjesht,pa lek,atehere je ne maje te pemes dhe te keshilloj te ndjekesh Edin.
   Nqfts je me lek dhe cadrist atehere ka kuptim ajo qe ke shkruar.

  2. Grigor says:

   E mbarove orgszmen more shoku marksist-leninist Zhoao Amazonas? Shko bej shurrën tani, se mezi po e mban?
   Nuk jane politikanet e keqja e Shqiperise. Jane tifozet politike qe I mbajne ata ne kembe. Pa tifozet politikë, qoftë Saliu, qoftë Basha, qoftë Meta dhe qoftë Rama kush e di ku do ishin tani.
   Ka nja 25 vjet që Shqipëria ka qenë në mëshirën e rrumpallave te rruges, tifozë te PD. Per sa kohë që nje pjese e madhe e popullit e do Shqiperine rrumpallë, Saliun dhe shokët e tij do t’i kemi peshqesh deri sa te vdesin vete. Edhe Enver Hoxha vete vdiq, apo jo? Nuk eshte se vdiq nga frika jone. Ne fakt jane akoma disa qe bejne shurrën nga Enveri, edhe pse ka nja 30 vjet qe ka shkuar me te shumtit.
   Pra ideja eshte qe politikanet na e bejne mire se kete koke kemi. Kur them ne, kuptoj shumicen e popullsise. Shumica nuk jane ata 30℅ qe kane mendime te pavarura. Shumica Jane ata qe ose the vrasin per udheheqesin e tyre, ose nuk i plasi bytha se kujt ja japin voten, mjafton qe te marrin diçka te pamerituar. Psh LSI me keta njerez mbijeton.

   1. ABC says:

    Po Grigor, keni shume te drejte. Eshte pikerisht ky defekti, semundja e demokracise. Kjo e fundit mund te funksionoje vetem kur shumica derrmuese e popullsise te jete ne gjendje te mendoje dhe analizoje ne menyre te pavarur dhe jo te shese voten per nje interes te castit. Ndaj edhe jemi vite drite larg demokracise, dhe jo vetem ne por edhe shumica e vendeve ballkanike (biles edhe fqinji yne jugor qe ka dhjetra vjet qe jeton ne nje sistem pseudo-demokratik dhe ku vota eshte shitur gjithmone per nje vend pune te nje familjari ne shtet, taktike te cilen e ka kopjuar nje per nje edhe LSI e cila me 50-70000 te punesuar siguron rreth 180000 vota duke u bere keshtu pergjithmone faktor pushteti). A ka zgjidhje ky problem? Eshte shume e veshtire pasi te ndryshosh njeriun eshte nje proces shume i gjate, shekullor si p.sh. ka ndodhur ne vendet e Evropes qendrore/veriore, dhe edhe vete Enveri ne diktature nuk ja arriti (qe u duk qarte ne ate qe ndodhi pasi kjo diktature pushoi se ekzistuari: turma frymoresh qe shkaterruan gjithcka qe ju doli para dhe qe nuk ishte prone personale). Ndaj dhe jam shume pesimist per te ardhmen e demokracise ne Shqiperi.

  3. dc2017 says:

   Ky zhavori gjasme po duket si pleh ndersa KM qe rri gjithe kohen ne Facebook duket si kendues e qe i bie :Hypi kenduesi ne maje te plehut!

 2. Dora e hekurt says:

  Te pakten nuk u futne cader si cigan , or evgjitmuti o amazonas , eshte me femije te vegjel i gezuar , femijet , te cilet jane e ardhmja e shqiperise , dhe nuk u fut ne cader me bythlepiresa , hajdute e kriminela duke qelluar njeri tjetrin me grushta , si thua amazonas , njesoj jane ???? Cpyet une dhe ke pyes une ???? Amazonas , sinonimi i kasolleve cadrave ,bandave te armatosura ,dhe i zvaranikeve si puna jote

 3. Shkopi me xhunga says:

  amazonas,kur je vet injorante,gjithcka qe shikon e mat me xhuglen tende……

 4. aqif tahipi says:

  Oj luftetare amazonase ,meso te shkruash shqip si duhet pastaj fillo komento.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *