FOTOT/ Kjo grua qëlloi të dashurin në organet gjenitale, sepse kujtonte se e tradhtonte

Një grua 53 vjeçare qëlloi me pistoletë të dashurin e saj në organet gjenitale, sepse mendonte se ai kishte një lidhje me një tjetër person.

Amerikania Delia Mary Flores qëllon 7 herë partnerin e saj, me një revolver të kalibrit 32, ndërsa ai ishte duke fjetur në një karrige.

Çifti klithe dy vite qe dilte dhe kishin vendosur që të bashkëjetonin.

Pavarësisht plagëve të marra, i dashuri arriti t’i shpëtonte vdekjes.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gruaja-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gruaja-5.jpg","attachment_id":640710},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gruaja-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gruaja-4.jpg","attachment_id":640709},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gruaja-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gruaja-3.jpg","attachment_id":640708},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gruaja-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gruaja-2.jpg","attachment_id":640707},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gruaja-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/gruaja-1-1.jpg","attachment_id":640706}]

1 komente në “FOTOT/ Kjo grua qëlloi të dashurin në organet gjenitale, sepse kujtonte se e tradhtonte”

  1. Ben10 says:

    I shpetoi Organi?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *