VIDEO/ Kjo balerinë çmendi jurinë në Romania’s Got Talent

Në përfundim të performancës së saj në Romania’s Got Talent, juria ngeli pa fjalë dhe të katërt votat ishin pro kalimit në fazën tjetër.

Balerina 20 vjeçare Antonina Goloseeva bëri një kërcim mjaft sensual, që joshi jo pak jurinë, si edhe të gjithë të pranishmit.

Trupi perfekt, lëvizjet e prera dhe elasticiteti i saj ua fituan zemrën të gjithë të pranishmëve.

Perfomanca e saj tërhoqi vëmendjen e mjaft klubeve të striptizmit, por vajza me origjinë nga Moldavia tha se ajo kurrë nuk do të performojë në këto klube, por vetëm në skenë.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Kjo balerinë çmendi jurinë në Romania’s Got Talent”

 1. hajdar musteqja says:

  kjo goca duhet t marri tamam medaljen :”pidh I bukur”.
  sepse sic ka medalja nobel,,cmimi os-kar,medalja e trimnis gjergj kastrioti skenderbeu,cmimi naim frasheri,cmimi kpuca e art,apo topi I art,duhet te ket edhe nje cmim hollivudi “pidh I bukur”.
  kjo goca e meriton.
  dhe,nese ka konkurenc te lart atehere le te dal nje cmim edhe me I lart “pidh super I bukur”
  nderkaq per shkollat dhe lagjet e qyteteve shqiptare mund te aplikohet edhe cmimi “pidh I mir”.
  dhe nje her ne shekull jepet cmimi “pidhi I shekullit”.
  kurse per ato qe jan bomba do jepet kupa “pidh I modh”.
  se persa I perket cmimit “kar I modh” e ka fitu se pari sali berisha,per vite me rradh. derrsa mori edhe cmimin honor “kar I shekullit”,si dhe kupen madhore “kar super”.
  se persa I perket cmimit normal “kar me bole”,kte cmim e marrin pa problem gjysma e shqiptarve. dhe trecereku I kosovarve.

 2. z says:

  @ o hajdar musteqja
  kenke burre o lale,tamam ashtu si te ka hije, kur perdore ate fjalen p!dh!,sepse edhe ashtu gazetaret na jane bere bajate me fjalet zogu, zoqka, pjeshka, thundera e deves e kshu me rradhe,prandaj ty te lumte, sepse fjalen p!dhI munde te hasesh edhe ne leksikun e gjuhes dhe letersis shqipe.

 3. Kostandin says:

  Je i modh HAJDARO !
  Plotesishte dakord me çmimet e kupat.
  Zhvilloji pak me gjere çmimet per shqiptaret, jepu ndonje çmim me te larte se me duket i ke nenvleftsu pakk..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *