VIDEO SKANDALI: Si e kanë luftuar njëri- tjetrin Berisha dhe Kreshniku

Shumë kush është çuditur kur në ditën e parë të protestës së PD-së ka parë të ulur bashkë në boulevard Kreshnik Spahiun dhe Sali Berishën.

Dikur ish kryeministri i vendit e sulmonte fort njeriun që dukej sikur do ti rrëmbente elektoratin nacionalist:

“Ai nuk është kreshnik, por liliput” thoshte Berisha para se ta shkarkonte nga KLD-ja.

Ndërsa Spahiu pasi u largua nga kjo detyrë dhe themeloi partinë e tij kërkonte ndëshkimin, burgosjen e Berishës dhe i bënte thirrje qytetarëve që mos prisnin t’i rrëzonin perandorët me votë.

Lapsi.al ka mbledhur përplasjet më të forta të këtyre dy burrave që sot i ka bashkuar beteja kundër Edi Ramës.


Akuzat Berisha-Spahiu by lapsi-al

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “VIDEO SKANDALI: Si e kanë luftuar njëri- tjetrin Berisha dhe Kreshniku”

 1. Aksi says:

  Politika eshte e ndyre, te ben te lepish aty ku ke peshtyre. 🙂

 2. Fatosi-kosove says:

  Nese per asgje tjeter shqiptaret jane populli i vetem ne bote qe per 25 vjet me radhe jane qeverisur nga nje mashkull kurve,por te cilet duhet te ndihen me fat qe ky mashkull kurve ka qene steril sepse po te kishte pjellur ky do te kishim pare çametin me sy jo vetem ne por edhe gjithe bota,prandaj ky mashkull kurve do te mbahet mend ne gjithe boten,jo si ndonje njeri qe ka bere diqka,por se si kane pranuar nje pjese e shqipatreve qe ta kene here president here kryeminister nje mashkull kurve qe edhe pse ska pjellur kurre ka krijuar aq shume poshtersi sa ska prostitute ne bote qe ka bere poshtersit e tij,prandaj as libi i Ginisit nuk ka vend per kete rekord,mjer ata qe e kan kryetar,mjer familja e farefisi ke kan mbrenda e lum tenda e turpit per kete te mallkuar qe si vjen turp as para femijeve te vet.

 3. Naqja says:

  Po me KRESHNIKUN ç’patën xhanëm?😄

 4. R-lindje says:

  Tamam si Rama me Ilir floririn

 5. Dora e hekurt says:

  Cfare???? Kane luftuar njeri – tjetrin ???? , si ta kuptojme kete ?? Sikur nuk duket dhe shume bindes titulli , kane “kritikuar “njeri tjetrin , dhe jo kane “luftuar”ne lufte dikush humbet jeten , dhe ne nuk shikojme te kete humbur jeten dikush , kur themi te humbase jeten dikush , jo fizikisht por politikisht, te kuptohemi , ne shikojme qe ata te dy jetojne dhe mbreterojne , ne gjithe keto vite ku eshte lufta ??? Ku jane martiret ?? Nuk u lodhet te tallni deri ne fund ?? Ne rast se nuk keni gje per te thene , pushoni , mos mashtroni , sigurisht qe racionin e tijka dhe ky popull, se nuk e zgjedhin gazetaret salen , por populli , megjithate dhe ju si gazetare e ngritet dhe e bete shpetimtare te demokracise saliun , lulin ,fatosin dhe te tjere e te tjere dhe ata nuk ishin gje tjeter vec hajdute , kriminela dhe tradhetare , ama te jemi te sakte dhe cdo njeri te mari ate qe meriton ,keni dhe ju si gazetare copen tuaj te fajit , se popullt cfare i vune ne pjate , hengri ,dhe ju i vute buke me helm , i hodhet hi syve , ne regull e qeruat popullin , ama mos ja hiqni nga vendi syte , lejani ndoshta nje dite i vjen shikimi , ku i dihet ,ndoshta …………

 6. Bledi says:

  Si puna e Likes me Ramen. Po ate e keni transmetuar si kolazh?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *