VIDEO SKANDALI: Si e kanë luftuar njëri- tjetrin Berisha dhe Kreshniku

Shumë kush është çuditur kur në ditën e parë të protestës së PD-së ka parë të ulur bashkë në boulevard Kreshnik Spahiun dhe Sali Berishën.

Dikur ish kryeministri i vendit e sulmonte fort njeriun që dukej sikur do ti rrëmbente elektoratin nacionalist:

“Ai nuk është kreshnik, por liliput” thoshte Berisha para se ta shkarkonte nga KLD-ja.

Ndërsa Spahiu pasi u largua nga kjo detyrë dhe themeloi partinë e tij kërkonte ndëshkimin, burgosjen e Berishës dhe i bënte thirrje qytetarëve që mos prisnin t’i rrëzonin perandorët me votë.

Lapsi.al ka mbledhur përplasjet më të forta të këtyre dy burrave që sot i ka bashkuar beteja kundër Edi Ramës.


Akuzat Berisha-Spahiu by lapsi-al

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...