FOTOT/ Dhurata e babait për vajzën, një luan për festën e ditëlindjes

Ditëlindjet e fëmijëve janë shumë të veçanta dhe baballarët gjithnjë përpiqen që t’ua bëjnë ditën të paharrueshme.

Mbrojtësi i klubit të futbollit Spartaku i Moskës, Dmitri Kombarov vendosi që të merrte me qira një këlysh luani për vajzën e tij 5 vjeçare gjatë festës për ditëlindjen.

Fotografitë tregojnë se Ulyuna dhe mbreti i vogël i xhunglës u miqësuan shpejt dhe kaluan momente të bukura së bashku.

Sigurisht që shkrepjet u postuan në rrjetet sociale dhe më pas bënë xhiron në mediet kombëtare dhe ndërkombëtare.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/luani-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/luani.jpg","attachment_id":641299},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/luani-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/luani-1.jpg","attachment_id":641294},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/luani-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/luani-2.jpg","attachment_id":641295},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/luani-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/luani-4.jpg","attachment_id":641297},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/luani-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/luani-5.jpg","attachment_id":641298},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/luani-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/luani-3.jpg","attachment_id":641296}]

1 komente në “FOTOT/ Dhurata e babait për vajzën, një luan për festën e ditëlindjes”

  1. Nikiu says:

    Eshte mekat te shohesh nje krijese madheshtore, persosmeri e evolucionit, e destinuar te mbreteroje mbi kafshet e egra ne nje terren te veshtire, te shnderrohet ne nje kotele per tekat e nje vajze 5 vjecare dhe nje babai me dy pare mend dhe xhepin plot me pare.

    Per te ardhur keq… Si per luanin edhe per injorantet qe shpenzojne per te plotesuar deficenca te tilla ne intelekt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *