FOTOT/ Këto vajza po çmendin Britaninë me fotot dhe videot e tyre

Jemma Lucy dhe Chantelle Connelly janë dy personazhe mjaft të njohura për publikun britanik.

Mjaft tërheqëse dhe të pëlqyera nga audienca, ato kanë bërë që me javë të tëra, mediet t’i kenë në qendër të vëmendjes.

Të dyja publikuan fotografi në rrjetet sociale sikur mes tyre kishte një lidhje dashurie, por më pas, vajzat zbuluan se thjesht kishin bërë një lojë.

Për të zbavitur fansat e tyre të shumtë, ato publikuan video në “Snapchat’, si edhe momente nga pushimet në Karaibe.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-7-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-7.png","attachment_id":"641414"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat.jpg","attachment_id":"641417"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-9-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-9.png","attachment_id":"641416"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-8-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-8.png","attachment_id":"641415"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-6.jpg","attachment_id":"641413"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-5.jpg","attachment_id":"641412"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-4.jpg","attachment_id":"641411"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-3.jpg","attachment_id":"641410"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-2.jpg","attachment_id":"641409"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gocat-1.jpg","attachment_id":"641408"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *