FOTOT/ Pllakat e fundit: Sheshi “Skënderbej” drejt përfundimit

Sheshi “Skënderbej” është duke përfunduar.

Fotot e mëposhtme tregojnë vendosjen e pllakave me gurë nga të gjitha trevat e Shqipërisë.

Sheshi pritet të jetë gati brenda majit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-4.jpg","attachment_id":"641215"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-1.jpg","attachment_id":"641211"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-2.jpg","attachment_id":"641212"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-3.jpg","attachment_id":"641213"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-5.jpg","attachment_id":"641216"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-6.jpg","attachment_id":"641217"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-7.jpg","attachment_id":"641219"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-8.jpg","attachment_id":"641220"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-9.jpg","attachment_id":"641221"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/skenderbej.jpg","attachment_id":"641222"}]

27 komente në “FOTOT/ Pllakat e fundit: Sheshi “Skënderbej” drejt përfundimit”

 1. Cun-Tirone says:

  Ah sa do te gezohej shoku Enver, sikur te ishte gjalle …

  1. Havaja says:

   Qyqja mi çuno sa bukur e the!

   1. Tarrasi . says:

    Sa pare ju jane vjedhur Shqiptareve ne vite me ket shesh ehu nak numurohen.

    Sa i vdekur si shesh pa asnje lloj peme apo gjelberimi.

    Po rendesi ka parkimi sa aty do vidheshin leket sa per sheshin ishte preteksi.

    1. Na bashkoj kenga popullore says:

     Sakt

  2. Pllaka says:

   Pse nuk ndërtoni shpella, moçale, xhungla?
   Pse ndërtoni qytetërim, shtet dhe qytet?
   Kjo nuk është porosi e bizantinëve, Serbisë, Greqisë, Rusisë.

  3. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane vazhdimi i identitetit turk ne Evrope..... says:

   me shume do te gezohej sulltani pasi sheshi edhe sot pas 600 vjt prej turkoshqipfolesve quhet : SKENDERBEJ!!!!!
   O plehraaaaaaa turkoshake,ju nuk mund te rigjeni identitetin dhe pretendoni te beni shtet,madje VETING!!!!

 2. toni says:

  Shesh pa lidhje. Duhet te kishte pat me shume fantazi. Mghtht me mire sec ishte eshte dhe shpresoj mos ta ndryshojne me.

  1. T says:

   Më shumë fantazi .. duhet ta bënte një shesh karnevalesh se nuk mjaftojnë karnevalet e tjera kombëtare

 3. Albi_I says:

  Gjithe ai beton duket si qoke per dike qe i kishin ngel betonieret pa perdorur.

  1. tironci says:

   prandaj quhet sheh o njeri, se ndryshe do quhej pyll, nese do mbillnin peme.

   1. Shqiptari says:

    Hahaha bukur

 4. Liu Piu Çaj says:

  Pllakat jane blere ne Kine o shoku gazetar.

 5. Madrid says:

  Bejeni gati per “Manifestime”..lufte doni!..Lufte do gjeni…ngjitini mire se do ti shkulin dhe ato mos kini merak..ose beni insurance kundra shkaterimeve jo nga forca madhore…Bejeni gati sa te dilet nga Cadra…

  1. RRUSPIJA RIPJELLJES says:

   sa i gjaka varrezave n tufine…o ari(erion velia)po me mermer bohet sheshi?????po kur te nrije dimri …si tja bojme ta myllim sheshin sa te maroje ftofti?????

 6. enter"" says:

  Duhet menduar shume me ndryshe per sheshin. Pllakat me duket nje zgjidhje e kote sepse pas njefare kohe ato to prishen dhe do dalin nga vendi. Shesho duhej bere sic jane sheshet e qyteteve kryesore te EUROPES.
  Nje shatervan ne mes si puna e asaj te Trevit por me figurat tona historike, shatervan ne forme rrumbullake, stola plot

 7. Vesi says:

  Qe asfalt, u be zabel me peme, tani me rrasa guri, e fundit qerpic.

 8. Blablabla says:

  Duket si Ten Jan Meni pekinit. Nuk do ishte keq nese ne vend te pllakave mbilleshin peme nga gjithe Shqiperia. Do mbushej me ketra, zogj e cicerima.

 9. ee says:

  kam shum frike ky shesh do marre ndonje cmim nderkombtar

 10. Boeri says:

  Menjehere pas zgjedhjeve do te filloje nga e para rikonstruksioni-rivitalizimi-rikthimi ne identitet-rigjenerimi-binjakezimi-fertilizimi-sterilizimi-shtesa e katit-sulltanizimi i sheshit Skenderbej me arkitekt Niko Triko Peleshin, nen kujdesin ad hoc te Eri Fikut dv feat EDV.TAPIA-SOCIOPATH-EMPTYHEAD. Skeni pare gje akoma konsumatore qylaxhinj te oksigjenit te kryeqytetit autentik Edirana – prone e EKRames since 2013 B.C.

  Censure e Temes ne gadishmeri

 11. ZZzzzzz,.... says:

  KOMPLEKSI I MINISTRIVE KA DALE JASHT LOJE….ME SHESHIN BETONI!!!

 12. dash says:

  Po, dakort enter””…e kam menduar dhe propozuar por……..

 13. Arjushka says:

  Vendosni emrat e punetoreve neper pllaka! Ju lumshin duart!

 14. Plaku Xhuxhumaku says:

  Tashti behet kokrra e shurres rehat neper keto pllaka.

 15. Na bashkoj kenga popullore says:

  Shesh Kinezesh

 16. Samiu says:

  Ja ku shkoi 18 toneshi i betonit te Gjushit qe dolit mangut nga KLD

 17. Baba says:

  Uu pika pllakave !!Po me sheshin ç’patën xhanëm.Kush e di sa para kanë harxhuar e kush ishte ka marrë.Nuk rregullohet gjë kshu jo, dëgjove

 18. albania says:

  O Z. Madrid!
  Ma ke blere mendimin, bravo te qofte!
  Une do te thosha qe t’i saldojne mire pllakat, me titanium, se sa te clirohen ata te malokerise, do t’i thyejne me vare, do t’i hedhin ne ere me tritol, nje pjese per te thyer xhamat e bashkise dhe te ministrive, dhe pjesen tjeter per t’i cuar ne shtepi, tek “tokat e xanuna”
  Rrofshin maloket e shqiperise me ne krye kryeserbin UDB, Sali Ram Berisha.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *