FOTOT/ Protestoni me Berishën në çadër edhe për masakrën ndaj Valbonës…

Parku Kombëtar i Valbonës është vlerësuar nga National Geographic si mrekullia e Alpeve shqiptare dhe është një nga destinacionet turistike më të vizituara nga të huajt në Shqipëri.

Megjithatë, qeveria e Sali Berisha vendosi që aty të ndërtohen disa HEC-e.

Punimet në Luginën e Valbonës tashmë kanë nisur, siç duket edhe nga këto foto të bëra nga gazetari Orest Çipa.

Pavarësisht protestave nga ambientalistë dhe kundërshtitë, duket se HEC-et do të ndërtohen.

Ndaj, ndoshta në çadrën e PD-së do të bënin mirë të protestonin edhe kundër kësaj masakre.

Kuptohet, me Berishën në krah!

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-8.jpg","attachment_id":641182},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone.jpg","attachment_id":641173},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-1.jpg","attachment_id":641174},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-2.jpg","attachment_id":641175},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-3.jpg","attachment_id":641176},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-4.jpg","attachment_id":641178},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-5.jpg","attachment_id":641179},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-6.jpg","attachment_id":641180},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-7.jpg","attachment_id":641181},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-9.jpg","attachment_id":641183},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-10.jpg","attachment_id":641184},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-11.jpg","attachment_id":641185},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/valbone-12.jpg","attachment_id":641186}]

2 komente në “FOTOT/ Protestoni me Berishën në çadër edhe për masakrën ndaj Valbonës…”

  1. Raimonda vërra says:

    Lulushi kerkoi publikisht falje per gabimet e pd. Koka e falur nuk pritet

  2. "BOHOTINA" says:

    Nuk la gje pa i bere ketij vendi banditi i shitur. Zbatoi porosite e padroneve me saktesi te jashtezakonshme…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *