Tifozat e Tiranës protestojnë përpara shtëpisë së Refik Halilit

Tifozat e Tiranës ka protestuar mbrëmjen e djeshme përpara shtëpisë së presidentit Refik Halili.

Tifo-Grupi “Tirona Fanatics” kanë shpalosur një banderolë ku ironizojnë numrin një të presidencës bardheblu.

“Vitet do kalojn, Tirona do bohet, turpi dhe tradhëtia kurrë s’do harrohet” ishte banderola e tifozave të Tiranës përpara shtëpisë së presidentit Refik Halili.

Ndërkohë, ata e kanë thumbuar dhe në faqen e tyre zyrtare në facebook ku shkruajnë.

Mirmëngjes! Tifozat nuk flejnë, z. ish-president. Tirona do bohet!”

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Tifozat e Tiranës protestojnë përpara shtëpisë së Refik Halilit”

  1. d says:

    …megjithese jeta duhet te vazhdoje ,te rinjte kane te drejte te ndjekin pasionet e tyre se po hoqe dhe keto te vemi te mbytemi , kemi mbaruar si popull…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *