VIDEO/ Bëhet gati “Bisha” e Trump-it

“Bisha” e re e presidentit Donald Trump është thuajse gati. Bëhet fjalë për limuzinën e numrit 1 të shtetit amerikan, që iu nënshtrua testeve të fundit, përpara se të dalë në rrugë.

Një fotografi e re është publikuar, ku tregon prototipin e një modeli të ri të limuzinës presidenciale.

Firma prodhuese “General Motors” duhet që ta bënte gati mjetin në ditën e inaugurimit të Trump-it si president, por kjo u shty në 30 Mars.

Limuzina, e cila thirret si “Bisha”, është krijuar që t’i bëjë ballë sulmeve me armë, shpërthimeve dhe armëve kimike.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Bëhet gati “Bisha” e Trump-it”

  1. enter"" says:

    O idiota, o injorante, o kellira, o shemtira, o pisa, o plehra, o te pakulturuar, e llumi

    Eshte film o koqe gazetare, eshte action film, jo bisha e Trumpit, o ju dhjefsha trute e qelbur me lajmet qe beni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *