Arsen Wenger pyetet se a do ta drejtojë Barcelonën, ja përgjigja e tij

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Trajneri i Arsenalit, Arsen Wenger, ka kërkuar që ta distancojë veten nga lajmet të cilat sugjerojnë se ai mund të jetë pasuesi i Luis Enriques te Barcelona.

Wenger ka thënë sot në një konferencë për media se nuk po kërkon punë tjetër dhe se prezenca e tij është gjithmonë në Arsenal.

“Jo, prezenca ime tek Arsenali është gjithmonë e njëjtë, dhe do të mbetet kështu. Nuk po kërkojë punë në ndonjë klub tjetër. Thjesht jam duke u fokusuar në përmirësim,” ka thënë ai.

Luis Enrique njoftoi mbrëmë se në fund të këtij sezoni do të largohet nga Barcelona.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *