VIDEO/ Kreshnik Spahiu egërsohet sërish, replikon me një socialist: O pall, do ndezim Tiranën!

Kreshnik Spahiu, që tashmë është profiluar si aleati më i ngushtë i Lulzim Bashës në çadrën e ngritur para kryeministrisë, ka lëshuar sërish gojën.

Ndërkohë që në faqen e tij të re dhe me sponsorizim të madh në FB ka publikuar një fotomontazh ku ai udhëheq “jeniçerët” e tij drejt rrëzimit të murit të Kryeministrisë, ka publikuar po aty një video ku lëshon gojën dhe deklaron se këto ditë do të “ndezin flakë” Tiranën.

Dhe shan me fjalë zhargoni një socialist që sipas tij e ka pyetur ç’do të bëni. “O Pall, I thashë”, thotë Kreshniku në video, “do ndezim Tiranën sepse kemi rrëzu të gjithë kryeministrat e vendit me demokratët” shkruan DailyNews.al.  Dhe përmend me radhë: Nanon, Majkon, Metën etj. Në fakt ata u rrëzuan nga përplasja Brenda PS-së…

Nejse, por Kreshniku më pas godet njerëz në PD që indirekt i quan si tradhëtar dhe deklaron që do të largohet nga çadra i fundit me Lulzim Bashën edhe sikur nga ajo të ikin të gjithë….

Duket se gjithçka ka rrëshqitur në nivelet e një tragjikomedie….!

REMOTE_ADDR:[]

20 komente në “VIDEO/ Kreshnik Spahiu egërsohet sërish, replikon me një socialist: O pall, do ndezim Tiranën!”

 1. Endri says:

  KTU TA DHJESIN KTO, NISEM MOS TE VOTOJ ME PS PO JO RE SA FILLOJN FLASIN KTO SI RRUGAÇ TE BOJN ME VOTI PRAP PS.

 2. shqip says:

  kreu i sorrave zi e zi. Ky drogohet me siguri . Vetem njerez me probleme tosike , arrijne te bejne aluçinacione te kesaj natyre. Ky eshte kryetar i nje partie fantazem. Dhe mendon idioti, se me 20 pianece Brenda ne çader, do “djege” tiranen. Kellire perverse qe nuk jeni tjeter.

 3. altini says:

  ahahahhah….o psikoskizofren…ti as shtepine tende nuk djeg dot se te rreh gruaja

 4. Arberi says:

  Ke te drejte Endri ta dhjesin me te vertete keto.A votohet tani edhe per Nikun(Kreshnikun),Paloken, Noken,Strazimirin,Ristanin etju, nen udheheqjen e Lulushit e Saliut.Boo boo.Jan me fate socialistet edhe kete here u pa pune se per ata duhet me votuar skemi cfar te bejme.

 5. Tema says:

  Shtetasi Spahiu te qendroje larg rremujave nese urren boten tjeter.

 6. Lomi pri Baldushku says:

  O Kreshniko nigjo o trim i xha Jahos. Me sa t’shof dhe t’nigjoj, me qi je m’Tiron, ke p’t’hongër prasët e Baldushkut jo si shoku jot Tritan Shehu qi hongri ato t’Lushnjës. Ne vre ko, ato t’Baldushkut gjegin shumë.

 7. akili says:

  Beni pak dashuricka vetem ju te DY mos na del ndonje engjel te futeni ne librin e Guines Zoti ju shtofte inatin ta shembni ate barrier tymi tu dal nga menderja forca Pall Krekio mblidhja lulitse mba Ai i ka faqet si molla.

 8. dash says:

  Duket se po e nuhat fundin e “protestes”, Do mbetet vetem me lulune…

 9. AVNI RUSTEMI says:

  Ndegjo o kafshe; nqs do ti vesh flaken Tiranes ben mire te ruash bythen tende , se ska per te qene e jotja me.

 10. maximus says:

  EDI RAMA eshte gjeni, sa me teper e le llumin te flase ne tv dhe ne shesh, aq me shume vota shtohen per ps-ne, edhe ndonjeri qe eshte i pavendosur ose do te votoje per pd-ne, kur sheh kete llum, ndron mendje direkt.

 11. Ilo says:

  Po cmerreni me kete lolon nik rosonero as per przervativ nuk ben se eshte I shpuar

 12. Arba says:

  Te qeshesh a te qash?? Vertet??? Ky do e beje opoziten???

 13. Devolliu says:

  Tralala zunë një galë, kreshua Luli dhe një Salë.

 14. lennard says:

  Je i semure nga mend po dhe nga AIDS-i.Pleh i ndyre.Hajdut dhe Ryshfetci.Me cfare paresh e ke ndertue vilen ne bregdet?Ke per te fitue te rrumet.Njelloj si para 4 vjetesh ,kur qaje si cilimi.se te moren Biberonin.Menxyre antishqiptare.I pamoralshem .Vendin e ke me Banditet e tjere:Saleserbin,Lulsumkapucin,Meditrafikantin dhe keshtu me rradhe.Nje FUND keni te gjithe Ju Zagare te Felliqur

 15. Spartaku says:

  Kushe ta la Tirane ty more Kreshnik Harbuti,qe t’a djegesh ti,Jotem apo ytat. Yyyy fare e keqe,jashtqitje e gomarit.Kjo qe po beni ju eshte fati i ps-te qe do marin me shume vota se ne 2013-en.

 16. lennard says:

  Je i semure nga mend po dhe nga AIDS-i.Pleh i ndyre.Hajdut dhe Ryshfetci.Me cfare paresh e ke ndertue vilen ne bregdet?Ke per te fitue te rrumet.Njelloj si para 4 vjetesh ,kur qaje si cilimi.se te moren Biberonin.Menxyre antishqiptare.I pamoralshem .Vendin e ke me Banditet e tjere:Saleserbin,Lulsumkapucin,Meditrafikantin dhe keshtu me rradhe.Nje FUND keni te gjithe Ju Zagare te Felliqur
  Z.Monitorues mos bej lojen e Ndyresirave

 17. Te na e RRUAC! says:

  BIC i ri me tre lama.
  Niku drejton qimen
  Basha e pret
  Sala ben qef.

 18. s.g. says:

  SI paska mjaftu vula qe ju dha para sa ditesh

 19. DAVID says:

  Ky trapi s’paska vu mend me ate “grushtin”qe hengri para 5-6 ditesh kerkoka me ,por ta jep Sala mos u merzit plako.

 20. Albania says:

  Ore, vetem cadra kishte mbetur pa i bere Lirise se te tjerat ja kane bere te gjitha statuje , gishtat etj.po te pyes pak ca ben lirija te cadra se mos ja vlen me kalu ndonje xhiro

Lini një Përgjigje te DAVID Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *