FOTOT/ Rita Ora e parezistueshme me veshje intime

Rita Ora ka reklamuar linjën e re të veshjeve të brendshme për femra “Tezenis”, duke mahnitur me hiret e saj.

Këngëtarja me origjinë shqiptare vazhdon që të jetë një ndër më të pëlqyerat nga publiku britanik dhe ai botëror për paraqitjen, përveç zërit të saj.

“Mua më pëlqen shumë që të punoj me këtë ekip. Të mbështesin shumë dhe punojnë me mjaft pasion”, shkroi këngëtarja e njohur në rrjetet sociale.

Rita Ora po bashkëpunon me firmën e njohur të veshjeve intime nga Miami, ndërkohë që do të jetë pjesë e show-t “America’s Next Top Model”

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rita-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rita.jpg","attachment_id":"642511"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rita-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rita-6.jpg","attachment_id":"642510"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rita-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rita-5.jpg","attachment_id":"642509"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rita-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rita-4.jpg","attachment_id":"642508"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rita-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rita-3.jpg","attachment_id":"642507"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rita-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rita-2.jpg","attachment_id":"642506"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rita-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rita-1.jpg","attachment_id":"642505"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *