Rama falenderon publikisht Llallën e Visho Ajazin (nënvizon se para 3 vjetësh në këtë godinë formuloheshin komunikata sekrete për publikun e median)

Plani i ri kombëtar antikanabis ka mbledhur bashkë me një takim kryeministrin Rama, ministrin e Brendshëm Tahiri, krerë të lartë të policisë dhe kryeprokurorin Adriatik Llalla.

Gjatë fjalës së gjatë mbajtur para të pranishmëve, teksa ka numëruar akuzat e radhës për qeverisjen e shkuar dhe mënyrën se si e katandisi vendin, me drogë, mjerim, varfëri e korrupsion, kryeministri Rama ka thënë se me planin e ri do të korret fitorja e radhës në luftën kundër kanabisit.

“Falenderoj Prokurorin e Përgjithshëm dhe drejtorin e Shërbimit Informativ që janë këtu dhe pas një pune të përbashkët për të hartuar një plan të ri kombëtar për luftën kundër kanabisit.

Ishte vetëm para 3 vjetësh kur në këtë godinë formuloheshin komunikata sekrete për publikun dhe median, sot jemi krejt ndryshe”­ tha Rama.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Rama falenderon publikisht Llallën e Visho Ajazin (nënvizon se para 3 vjetësh në këtë godinë formuloheshin komunikata sekrete për publikun e median)”

 1. dash says:

  Me “gandizem” nuk shkon gjekundi….

 2. Orli says:

  Falenderon!!!!!!!qe jane aty e jo per tjeter gje,mos abuzoni me titullin!

 3. Ata tallin menderet me ty o popull says:

  more kopuke kamuniste, jeni njo me banden PD. sA HERE I KISHA KERKUAR EDVIN rAMES TA DEKORONTE DHE aDRIATIK lALLEN DHE ME NE FUND AI ME DEGJOI. E KUPTONI BAGETI ATA JANE nje.

 4. Edi NYC/USA says:

  Edi Rama zgjohu nga gjumi i thellë që ke rënë:
  Nëpërka VISHO AJAZIN, duhet të largohet menjëherë nga posti drejtues të Sigurimit të Shtetit Sherbimit Informativ nën interesat e sigurisë Kombëtare. Ky individ u emërua në këtë post të rëndësishëm nga Sali Berisha agjent i UDB’s Jugosllave/Sërbisë. Agjentura Serbe/Greke është shumë më e rreziksme për mbrojtjen e iteresave Kombetare, sesa “lufta” për raportimin e kanabisit.
  Edi Rama bëji prioritetet drejtë!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *