FOTOT/ 7 femrat e njohura shqiptare që kanë bërë operacion gjoksin, edhe pse nuk e pranojnë

Tashmë operacionet plastike nuk janë më ‘tabu’ e aq më tepër të rrallë, sidomos kur bëhet fjalë në botën e showbizit shqiptar.

Disa e kanë pranuar që kanë realizuar një ndërhyrje të tillë, disa janë përfolur por mohuar, e disa të tjera kanë bërë ndërhyrje për ta zvogëluar atë

Ja disa nga vajzat shqiptare VIP, që sipas “Panorama Plus”, kanë bërë gjoksin:

Roza Lati. Ajo është ndër të paktat që e ka pranuar këtë ndërhyrje. Moderatorja madje postonte disa foto dhe video, bashkë me stafin kirurgjik e të tjera post-operacion.

Dafina Zeqiri. Ajo është përfolur që ta ketë bërë këtë ndërhyrje disa herë për shkak të ‘shkrirjes’ së tij. Këngëtarja ka zgjedhur metodën e zhvendosjes së dhjamit nga një zonë tjetër e trupit në gjoks dhe jo implantimin e silikonit.

Aferdita Dreshaj. Këto foto në kohë, mund të themi se e vërtetojnë këtë ndërhyrje.

Vildane Zeneli. Modelja përvec ndërhyrjeve të tjera në fytyrë, ka bërë edhe gjoksin. Ajo nuk ngurron ta ekspozojë asetin e ri nëpër rrjetet sociale me ndjekësit e saj.

Çiljeta Xhilaga. Në fakt këngëtarja e ka bërë këtë ndërhyrje për ta zvogëluar numrin e gjoksit, ndryshe nga vajzat e tjera në këtë listë, për shkak të komplikimeve që kjo po i shkaktonte në shëndet.

Rozana Radi. Edhe këngëtarja dhe aktorja është një ndër të paktat që e ka pranuar këtë fakt edhe pse më pas ka thënë që është penduar për numrin e zgjedhur pasi do të donte të kishte zgjedhur një numër më të vogël.

Zaimina Vasjari. Ish-Missi shqiptar gjithashtu ka bërë një ndërhyrje për të rritur volumin e gjoksit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjoks-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjoks.jpg","attachment_id":"643041"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjoks-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjoks-1.jpg","attachment_id":"643042"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjoks-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjoks-2.jpg","attachment_id":"643043"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjoks-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjoks-3.jpg","attachment_id":"643044"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjoks-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjoks-4.jpg","attachment_id":"643045"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjoks-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjoks-5.jpg","attachment_id":"643046"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjoks-6-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjoks-6.png","attachment_id":"643047"}]

2 komente në “FOTOT/ 7 femrat e njohura shqiptare që kanë bërë operacion gjoksin, edhe pse nuk e pranojnë”

  1. Holta says:

    Keni haruar edhe nje femer te njohur, si shoqen time Ajola Xoxa, e cila ka bere operacion buzet e vaghines se trembte keqazi gati ne mbytje lali Erin tone te dashur. Ndoshta dhe Edin, kjo nuk eshte e sigurte.

  2. AZOTIKU says:

    Te gjitha keto xuzkat duke filluar nga Roza, Dafina, Dreshaj, Ciljeta, Rozana, Vildane, Zajmina etj jane patinuar aq shume si si orjentale pa pike shije apo estetike ndaj pa as me te voglin gabim ne llogaritje vlejne vetem per ne Kashar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *