FOTOT/ Ai erdhi me 506 tonë bagazhe dhe 1 mijë punëtorë, por…

Ai erdhi në Indonezi me 506 tonë bagazhe, 2 limuzina “Mercedez Benz’ dhe me shkallë lëvizëse ari.

Gjithashtu edhe avioni presidencial ishte i larë në ar, i shoqëruar nga gjashtë avionë të tjerë. Pë rta ndihmuar, me të eedhën edhe 1000 ndihmës.

Por vizita e mbretit të Arabisë Saudite, Salman ishte shumë ndryshe ditën e sotme, kur ai shëtiti me presidentin vendit me më shumë myslimanë në botë Widoko me një makinë të vogël që përdore për të lëvizur në fushat e golfit.

Me kreun indonezian të shtetit në timon, të dy udhëtuan drejt pallatit presidencial “Merdeka” të Xhakartës.

Kjo është hera e parë në 50 vite që një mbret saudit viziton Indonezinë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman.jpg","attachment_id":643112},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-7.jpg","attachment_id":643110},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-6.jpg","attachment_id":643109},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-8.jpg","attachment_id":643111},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-5.jpg","attachment_id":643108},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-4.jpg","attachment_id":643107},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-3.jpg","attachment_id":643106},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-2.jpg","attachment_id":643105},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/salman-1.jpg","attachment_id":643104}]

3 komente në “FOTOT/ Ai erdhi me 506 tonë bagazhe dhe 1 mijë punëtorë, por…”

 1. Mik says:

  Paraja nuk asht gjithcka you fucking cunt .

  1. Eli says:

   Se paraja nuk esht gjithecka, atehere cfare esht fukaralliku.Kur nuk ke lek ,nuk del dot NGA deraProbleme te natyres se ndryshme i Kane te gjithe,por zgjidhen me kollaj kur le lek,PA lek nuk blen dot nje kafe,apo nje pakete aspirina.

  2. Eli says:

   Se paraja nuk esht gjithecka, atehere cfare esht fukaralliku.Kur nuk ke lek ,nuk del dot NGA deraProbleme te natyres se ndryshme i Kane te gjithe,por zgjidhen me kollaj kur le lek,PA lek nuk blen dot nje kafe,apo nje pakete aspirina.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *