Paloka shkon në çadër me kapelen e fushatës së… Donald Trump

Kreu i grupit parlamentar të PD-së, Edi Paloka, është shfaqur sot te çadra e protestës së opozitës me një kapele të përdorur gjatë fushatës së Donald Trump në SHBA.

Kapelja ngjyrë blu dhe me mbishkrimin “Trump”, ka gjithashtu edhe sloganin “Make Amerika Great Again”.

Slogan që ka frymëzuar PD-në, e cila përshtatur atë si “Make Albania Great Again”.

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “Paloka shkon në çadër me kapelen e fushatës së… Donald Trump”

 1. Dajti USA says:

  Keta jane koqe,shpresojne se Trumpin nuk po e ze gjumi sa te vendosi nje tufe horrash,me kryehorrin Sali Qenin,ne pushtet.Halli i madhe i Vetingut i ka bere shume qesharak,pale kur bertiten fitore,kur foli nje lobist greke,gjoja i administrates se Trump.Keta mjerane kujtojne se Amerika funksionon simbas mendjes se tyre,aty rrini ne cader,se tash po ju bije pushteti nga qielli.

 2. Delli USA says:

  Ca thu mor burre,e gjete me ne fund,kapelja e Trump do ju bjeri ne pushtet,sa e thjesht paska qene,si nuk ju vajti mendja me pare,populli shqiptare sa te shikoj Trump mbi koken e Paloqes,i gjithi do votoj per Sali Kriminelin,hajde budallenje,hajde.

 3. Voica says:

  Per budallenj na dine keta xhanem.

 4. Dajti USA says:

  Po pse keta budallenjte e cadres se Saliut,si ky Paloqja,do votojne shqiptaret,hajde hajvan,hajde,keni thirrur ne ndihme capelen e Trumpit,ptuuuuu,rrace idiotesh.

 5. Make Basha Kamarier Again says:

  Partia e idioteve dhe funderrinave.

 6. Delli USA says:

  Ca opozite eshte kjo,po pse Paloqes,Ristanit,Mulit, do ja dorazojme Shqiperine,kesaj i thone,sic thoshte Noli i madh,ngrihen kembet ti bjene kokes.

 7. arti says:

  Protestojne njerzit e babzitur kriminelat.

 8. Fatosi-kosove says:

  Shum shpejte kjo klike do te coptohen mes veti duke akuzuar njeritjetrin se po ja “kqyr” gruan,dashnoren apo vajzen,njerez si ky paloka te flliqin jo vetem “tenden e turpit” por edhe fshatin e qytetin,prandaj lereni le te perfundojne ashtu siq e kan kerkuar,me kapele apo pa te paloka mbetet palloke,njeri pa fije vlere dhe karakteri.

 9. shqip says:

  Po pse nuk beri nje kercu joteme, te ishte ngrohur gjithe dimrin. Po beri nje gomar qe ne vend te kokes ka nje kungull pa fare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *