VIDEO/ RENEA mësyn lokalin në Shirokë, arreston gjobëvënësin

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky është momenti kur forca RENEA finalizuan një operacion për arrestimin e një gjobëvënësi.

Ndërhyrja e shpejtë bëri të shtangen qytetarët të cilët kishin zgjedhur të kalonin drekën në këtë lokal në Shirokë.

Një numër i madh i forcave speciale me maska dhe të armatosur hynë në lokal.

Forcat RENEA i janë afruar një tavoline, i kanë mbuluar kokën një mashkulli dhe më pas e kanë marrë zvarrë.

Ata finalizuan një operacion të madh për kapjen e kokave të një grupi që vendosnin gjoba ndaj lokaleve të njohur.

Këta persona detyronin bizneset që të paguanin një pagë mujore për të mos pasur probleme nga gjobëvënësit.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “VIDEO/ RENEA mësyn lokalin në Shirokë, arreston gjobëvënësin”

  1. Treviso says:

    I uroj plicise suksesin ne operacion por jo profesionalizmin. Policia munde ti priste pasi te dilnin jash dhe keshtu nuk prishnin qetesine e klenteve. Policia nuk eshte e thene qe te jene veshur civile ne kesoj aksionesh. Policet civile i ndalon personat e rrezikshem dhe skuadra e nderhyrjes se shpejte e trasporton ne vendin e duhur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *