VIDEO/ RENEA mësyn lokalin në Shirokë, arreston gjobëvënësin

Ky është momenti kur forca RENEA finalizuan një operacion për arrestimin e një gjobëvënësi.

Ndërhyrja e shpejtë bëri të shtangen qytetarët të cilët kishin zgjedhur të kalonin drekën në këtë lokal në Shirokë.

Një numër i madh i forcave speciale me maska dhe të armatosur hynë në lokal.

Forcat RENEA i janë afruar një tavoline, i kanë mbuluar kokën një mashkulli dhe më pas e kanë marrë zvarrë.

Ata finalizuan një operacion të madh për kapjen e kokave të një grupi që vendosnin gjoba ndaj lokaleve të njohur.

Këta persona detyronin bizneset që të paguanin një pagë mujore për të mos pasur probleme nga gjobëvënësit.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ RENEA mësyn lokalin në Shirokë, arreston gjobëvënësin”

  1. Treviso says:

    I uroj plicise suksesin ne operacion por jo profesionalizmin. Policia munde ti priste pasi te dilnin jash dhe keshtu nuk prishnin qetesine e klenteve. Policia nuk eshte e thene qe te jene veshur civile ne kesoj aksionesh. Policet civile i ndalon personat e rrezikshem dhe skuadra e nderhyrjes se shpejte e trasporton ne vendin e duhur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *