VIDEO/ Shoferi në krahun e gabuar, ngre në ajër kuajt dhe dy kalëruesit

Kjo video tregon momentin frikshëm kur një makinë e cila po lëvizte në krahun e gabuar godet dy kuaj bashkë me kalëruesit e tyre, duke i fluturuar ata në ajër.

Ngjarja ndodhi në një fshat të Anglisë, kur dy persona kishin dalë shëtitje në rrugë.

Pas goditjes, njëri prej kalëruesve u çua, ndërsa tjetri ngeli i shtrirë në tokë i shokuar. Megjithatë dëmtimet e tij nuk qenë serioze pas kontrollit të bërë në spital.

Edhe për dy kuajt nuk pati dëmtime të mëdha.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Shoferi në krahun e gabuar, ngre në ajër kuajt dhe dy kalëruesit”

  1. Mik says:

    Ner fakt, rruga asht per makina e jo per kuaj .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *