Grupi i gjobëvënësve të Shkodrës, në pranga edhe 2 të tjerë

Policia e Shkodrës arrestoi edhe dy persona të tjerë të cilët dyshohen se janë p[jesh e grupit të gjobëvënësve të bizneseve në Shkodër.

Në pranga u vunë Ibrahim Lici, 24 vjeç dhe H.L. 16 vjeç të dy banues në lagjen Guerile në Shkodër.

Më parë policia vuri në pranga edhe 7 persona të tjerë.

Të arrestuarit e tjerë:

Muhamet Mustafa Lici

Abedin Iliaz Bajraktari

Denis Zaim Suktina

G.S minoren

Besmir Merzuk Domnori

Gezim Ragip Vajushi

Fatmir Vehbi Dibra

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *