“Messi, nëse më jep fanellën ta jap gruan”

Një tifoz i ka shokuar të gjithë të pranishmit mbrëmë në stadiumin ‘Camp Nopu’

Tifozi ka befasuar me mesazhin e shpalosur për yllin argjentinas Lionel Messin në ndeshjen mes Barcelonës dhe Celta Vigos që përfundoi me rezultatin 5-0.

“Messi nëse më dhuron fanellën tënde, unë do të jap gruan time”, shkruante në pankartën e tifozit të Barçës.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në ““Messi, nëse më jep fanellën ta jap gruan””

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *