Në SHBA ka plasur debati pas postimit të fotos nudo të drejtorit

Një postim në rrjetet sociale i një fotoje nudo të drejtorit të një gjimnazi në Kaliforni të SHBA-së ka sjellë me vete shumë debate.

Shkolla vendosi që të përjashtonte studentin, i cili kishte bërë foton e më pas e kishte ndarë atë me miqtë, ndërkohë që disa të tjerë u pezulluan.

Por studentët e Clayton Valley Charter High reaguan ashpër në lidhje me sjelljen e drejtuesve.

Fotografia e David Linzey-t u bë në një nga tualetet e një palestre jashtë kampusit.

Studentët e pranuan që ajo që bënë ishte e gabuar, por kritikuan shkollën sepse i kishin kërcënuar që t’u merrnin celularët e t’i kontrollonin.

1 komente në “Në SHBA ka plasur debati pas postimit të fotos nudo të drejtorit”

 1. pepini.brravo says:

  tamam si ke ajo vjersha:
  profesori
  kur e nxorri
  si anten televizori
  dhe mesusja kur e pa
  hoqi mbathjet dhe ja dha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *