Strazimiri sjell furnizimin te “çadra e lirisë” me…fara luledielli: Ç’të bëjë tjetër opozita

Rreth nje vit me pare u fotografua teksa mbante nje pistolete ne brez ne nje nga protestat e opozites kunder ndertimit te nje kendi lojrash te Liqeni.

Tani eshte serish ne proteste por kete here fiksohet nga paparaci duke nxjerre nga çanta, fara luledielli.

Keshtu, deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, u bë objekt i mediave dhe i akuzave nga ana e maxhorancës, pasi rreth një vit më parë, kur protestonte së bashku me shoqërinë civile te Parku i Liqenit, kameramanët dhe fotografët fiksuan pistoletën që e mbante në brez.

Kjo ka bërë që edhe paparaci ynë të bëhet kurioz se çfarë mban gjithnjë në çantë Strazimiri, që e ka pak të fryrë.

Këtë mister e zgjidhëm pak ditë më parë, teksa një miku i tij i futi duart në çantë dhe nxorri që andej një qese të madhe me fara luledielli, mori një grusht dhe filloi t’i hante, duke i kthyer Strazimirit qesen shkruan Panorama.

Edhe kolegët thonë që deputeti i ka shumë qejf farat dhe i ha shpesh. Eh ç’të bën opozita, rri në çadër, ha fara!

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Strazimiri sjell furnizimin te “çadra e lirisë” me…fara luledielli: Ç’të bëjë tjetër opozita”

 1. nn says:

  he mo se eshte kunati…. i ka sjelle buke nga shtepia ………..ose byrek

  gjynah

 2. mokja says:

  Me mora si puna e ketij te pa lari pd do e besoj shume shpejt qe i ka te gjitha ruget e mbyllura .Suksese ne burg ,kujdes me sapunin genci se atje se ben dot kaubojsin

 3. tani says:

  Perfaqesuesi me Idiot I Partis Demokratike dhe tipik I saji

 4. ku jane katandisur te shkretet,varferi e madhe,han lule dielli si harixhinjte.
  O Rama po ik more nga karrikja dhe lere lulushen se do ham lule dielli me lug floriri.

 5. LULEZIME HOXHA says:

  ky kerkon ate rripin pastaj nuk shet fara luledielli por rripin e arben ndokes njeriu me pervers i parlamentit te shqupit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *