VIDEO/ Kristiano Ronaldo, art i vërtetë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kristiano Ronaldo është një futbollist, i cili ka fituar zemrat e shumë tifozëve.

Ai është një nga lojtarët që shet më shuam fanella në botë dhe ylli i Real Madridit dhe Portugalisë.

Portugezi konsiderohet një shembull për profesionalizmin në fushë dhe për mesazhet humane që jep jashtë saj.

Shikoni se si ky artist vetëm me laps e letër ka arritur që një nga futbollistët më të mirë të botës ta kthejë në vepër arti.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *