VIDEO/ Rrjeti ironizon Lulzim Bashën përmes Enedina Tarifës: Kush di anglisht ktu?

Përmes një video të hedhur në rrjetet sociale, një funpage ka përqeshur deklaratën e Bashës i cili tha se deklaratat e përfaqësueses së lartë të BE-së Mogherini janë “bullshit” (broçkulla).

Video ka ironizuar Bashën përmes miksimit të saj me videon e famshme të Eneda Tarifës.

Për më tepër ndiqni videon

 

O Dhurata!

A post shared by VRIMA (@vrima.al) on

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO/ Rrjeti ironizon Lulzim Bashën përmes Enedina Tarifës: Kush di anglisht ktu?”

 1. Nestori-Mitrovicë says:

  Luli, ashtu sikurse fëmijët kur zbulojnë se si fishkëllehet, është mrekulluar se ka zbuluar zërin e tij dhe nuk di të ndalet. Është duke abuzuar me zërin, prandaj, nuk është për t’u çuditur që nesër të mbetet pa të.

 2. Fatosi-kosove says:

  Thirre fazlliqn se ai ta perkthen dhe sdo mend se putini do te kaloi ne shok nga gezimi!

 3. Revizionisti says:

  E modhe fare kjo….hahahahaha.

 4. Grigor says:

  Kur sheh Bashen ne kete figure, kupton qe PD-ja nepermjet gazetes RD, i permbahet motos: idiotë te të gjithë Shqiperise, bashkohuni. Tani pyetja shtrohet – sa idiote ka Shqiperia? I mban te tere çadra e PD?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *