VIDEOLAJM/ Rama kalon afër protestuesve, shpërthejnë në sharje dhe ofendime…!

Kryeministri Rama kaloi ditën e sotme pranë protestuesve, teksa dilte nga Kryeministria.

Mirëpo, ata nuk e kanë përmbajtur dot veten sa kanë nisur ta shajnë edhe ofendojnë.

Madje u dëgjuan edhe nga ata që nisën sharje në kor si ndodh rëndom nëpër stadiume.

“Rama, Rama, të q*** motrën”, thërriste një protestues.

Pas kësaj, Rama kaloi në pjesën prapa Kryesisë së Kuvendit, krejt i pashqetësuar.

REMOTE_ADDR:[]

25 komente në “VIDEOLAJM/ Rama kalon afër protestuesve, shpërthejnë në sharje dhe ofendime…!”

 1. ALBI says:

  LYLEZIMIN E HOLANDES ME GJITH GRUAN BASHKE ME SALIUN ,SHKERDHENIN , ARGITEN , DHE MBESAT E SUPERGJYSHIT

  1. kashi says:

   edhe une me ty jam, te lumte goja albi

 2. Cani bir k...e says:

  keta quhen Maloket e Cadrave …nuk jane mesuar akoma me qyteterimin ,keta jane mburoja e Lul shalngjiturit

 3. Arjushka says:

  Sa mjerane! Te ushqyer keq nga barku dhe nga mendja!

 4. nora says:

  O me ta lumsha o Edi.Mos ia var malokeve.

 5. Xhemi says:

  Shkoni e boni ndonje stive dru andej nga vendlindja, se s’jeni per m’Tirone, ju o shpellare, qe j’u hongert mortja ishallah!!!!
  Ca n’a bone o Enver Hoxha, qe s’ishe i pavdekshem………

  1. arbereshi says:

   HAHAHAAAAAAAAAAAA i modh XHEMI

 6. shqiptari says:

  psikopat dhe provokator !

  1. undefined says:

   Ti pseudoshqiptar, hajvan epsikopat

  2. undefined says:

   Ti pseudoshqiptar, hajvan epsikopat

  3. undefined says:

   Ti pseudoshqiptar, hajvan epsikopat

  4. undefined says:

   Ti pseudoshqiptar, hajvan epsikopat

  5. undefined says:

   Ti pseudoshqiptar, hajvan epsikopat

 7. duno says:

  Rilindja do dali me komunikate shtypi ku do saktesoje se Aneta nuk ka pjelle vajze e rjedhimisht Edvini nuk ka moter , keshtu qe protestuesit i shkoi sharja dem . Ta lumsha o Edvin qe i bere rilindasit krenare .

 8. Luli says:

  . EDI. EVROPIANI😄👏🇪🇺
  Çadra,.. të shkuara.!😄
  OPOZITA,!….Shërim të shpejtë.!
  Pini Çaj me RIGON ,ju bën mirë!😄

 9. Gaz says:

  Po ky nuk ka moter ?

 10. Falenderoj Kryeministrin EDI Rama per punen e perkryer qe ben duke hapur nje rruge te re per shqiperin sepse po te kishte qene me prepara ky kryeminister sot albania do ishte né Europe dhe do ishim njerzit me te lumtur por ai po lufton me njerz te lindur me krimin qe po e shkaterrojne shqiperin lerni kryeministrin te vazhdoje rrugen e jo njerzit e hajdutet te lindur mes malesh njerz te pa ndergjegjshem cadrà aty eshte vetem per te mbledhur njerz qe kan vjedhur e vazhdojn te vjedhin e te perdhosin vendin cader e lyr me gjak te vrare e me njerz plehra

 11. agim says:

  Nje malok,shume maloqer e kaq asgje me shume,nje bashe shume bashkaj

 12. marco says:

  ligji te veproje
  kush ofendon ne burg ose konfiskim te pasurise me mire,heren tjeter nuk flet me
  huni ka dale nga xheneti

 13. Jimi says:

  Kush deshiron te shikoj apo te degjoj e kupton qarte se cfare honi i ndan keto dy bote!
  Njera ajo e cadres, e turmes laramane qe i perket te shkuares dhe tjetra, ajo jashte cadres qe i perket te ardhmes!
  Lulja hermafroditi qe kerkon te behet cub, kujton se duke ndersyer zagaret do te behet “burr”!?
  Vazhdo moj Lule! se keshtu e marrin vesh mire edhe ata qer deri me dje te vinin pas avazit , se cfare “burri” je.

 14. ano says:

  Ti me pseudonimin “shqiptari”, vetem i tille nuk mund te quhesh.

 15. Daja says:

  PJESA ME E MADHE E KOMENTUESVE MENDJESHKURTER OSE PA MEND, OSE TE DEHUR NGA (CFARE TE DUASH THUAJ)
  RAMA KA MENYRA TE TJERA PER TE SHKUAR NE KUVEND DHE TE MOS PROVOKOJE SE PASTAJ NUK KA KOHE TE THOTE “OK BERA GABIM”..KUSH KA PAK NJOHURI PER PSIKOLOGJINE E TURMES E KUPTON KETE MJAFT MIRE.

 16. LULEZIME HOXHA says:

  o rama mos ja u ver veshin malokeve se malok do ngelen tere jeten

 17. fieraku4u says:

  MBETURINAT E PD’s. KËTA PLEHRA DUAN RRUMPALL DHE ANARKI

 18. Vajmedet says:

  Bo bo gjithe turma e malokeve te rilindjes duke iu lepire kryegomarit. Nje gomar ne krye me shume gomere nga pas.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *