VIDEO/ Basha sulmon Ramën me fjalor turk: Shpenzon për të hipur menderen në tajaret e botës

Kreu i PD-­së, Lulzim Basha ka ironizuar sot kryeministrin Rama.

Në një takim me fermerët në çadrën e PD­-së, Basha tha se Rama ka shpenzuar dy herë më shumë për udhëtimet e tij në vendet e BE-­së se sa ka dhënë subvencione për fermerët.

“Ai ka shpenzuar dy herë më shumë për hipur menderen në tajaret e botës se sa subvencione për fermerët”, tha Basha, duke përdorur një gjuhë të ashpër.

Basha u premtoi fermerëve subvencione nga qeveria e tij në rast se zgjidhet kryeministër dhe garantimin e tregut për produktet e tyre.


20170305-114148 by e-d21

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEO/ Basha sulmon Ramën me fjalor turk: Shpenzon për të hipur menderen në tajaret e botës”

 1. Ata tallin menderet me ty o popull says:

  SI HOOLLANDEZ, SI I PASUR IDENTITETI TURK I sHQIPTARIT ESHTE IPRANISHEM ne cdo qelize se jetes se tij.

  sUNITIT SHQIPFOLES SI KA NGELUR GJE TJETER PERVEC FESE DHE MALOKERISE BANDE E HAJDAREVE.

 2. Fatosi-kosove says:

  Po po edhe fermeret e kane te sigurt ashtu siq e kane te qarte tashme se po erdhi luli kryeminster do tjua bej edhe me keq se heren e pare,bilez heren e pare shpetuan me koke disi nga permbytjet,heren tjeter do te “shperblehen” si Gerdeci dhe 21 janari dhe pa fije dyshimi fituesi do te jete vjedhesi i 220 miljon eurove te rruges se Kombit.

 3. angjelini says:

  Jo Bashe tradhetari shumica kurre nuk ka per te votuar ty apo mentorin tend me emrin Salih Fazllic Berisha. Ju jeni hajdute, vrases, antishqiptar dhe agjent te greqise dhe serbise.

 4. Treviso says:

  Po ben prapagante ne çader agjenti serb, hajduti irruges se Kombit, tradhetari i Shqiperise, qe i shiti detin grekut, vrasesi i 4 protestuesve me duar ne xhepa po ne vendin e çadres dhe plagosi me qindra. Kush eshte i ndershem nuk ka vend ne ate çader, keshtu veretetohet se te gjithe pjesmarrsit ne çader jane kriminele dhe hajdute dhe nuk duan te lejojne kalimin e vetingut, por lodhen kot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *