Edi do e tërheqë zvarrë nga flokët Edin…

Nga Bledi Mane

Ne nje interviste per News 24 kryetari i grupit parlamentar te PD-se Edi Paloka i nervozuar u shpreh se pas 18 qershorit do e terheqin zvarre nga floket kryeministrin socialist duke e nxjerre nga zyra.

Pas ekspertizes shkencore, “Parukieri Dixhital” konstatoi se Edi Rama eshte qeros dhe ne kete menyre deshton edhe plani i demokrateve per terheqjen zvarre nga floket.

Mbillini qimet e kokes Edi Rames, prisni derisa ti rriten dhe pastaj terhiqeni zvarre…! 🙂

REMOTE_ADDR:[]

24 komente në “Edi do e tërheqë zvarrë nga flokët Edin…”

 1. Drejtësia says:

  Je i madh.
  Kjo tregon se do ngrohen në diell për shumë e shumë kohë.

  1. SYRI says:

   TALLNI TRAPIN ME KETE POPULL!
   KETA KANE KAQ VJET QE HANE BASHKE DUKE BERE GJOJA SE JANE KUNDER NJERIT TJETRIT
   O POPULL COHU NGA KOMA!!
   COHU!!!!!!

  2. SYRI says:

   TALLNI TRAPIN ME KETE POPULL!
   KETA KANE KAQ VJET QE HANE BASHKE DUKE BERE GJOJA SE JANE KUNDER NJERIT TJETRIT
   O POPULL COHU NGA KOMA!!
   COHU!!!!!!!!!!!!!

  3. SYRI says:

   TALLNI TRAPIN ME KETE POPULL!
   KETA KANE KAQ VJET QE HANE BASHKE DUKE BERE GJOJA SE JANE KUNDER NJERIT TJETRIT
   O POPULL COHU NGA KOMA!!
   COHU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. SYRI says:

   TALLNI TRAPIN ME KETE POPULL!
   KETA KANE KAQ VJET QE HANE BASHKE DUKE BERE GJOJA SE JANE KUNDER NJERIT TJETRIT
   O POPULL COHU NGA KOMA!!
   COHU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. aqif tahipi says:

  Nuk e kishte per floket po per lesht e @@rit.

 3. doktorri me gjilpon t trash says:

  kta demokratet do t ja ferkojn koken e karit ed rames dhe do e interpretojn qe e kan kap per flokesh(per lesht e karit),sepse do “ngatrrojn” leshin e karit me floket e kokes.
  kok per kok mo.
  se sic thot populli kur s ke ca I bo dot gjo tjetrit “I ha Karin”,
  kshtu thot populli ,demos,demokratikas.
  dhe debatikasit do fillojn aksjonet debatik. carje gomash me gozhd t ndryshkme bolshevike,thyerje xhamash me llastiqe,si dhe thithje kokash kari ne pushtet.
  prin sala me goj t madhe. se,gojmadhi sal esht I embel per gojore.
  kur I boni gojore berluskonit u cmend berly nga lumnija aqsa desh ta fuste shqipnin n europ jasht rradhe,por se lan frankest. dhe holandest.
  prit ,than holendet. pri edhe pak sa te msojm mir lul burbuqene bashkijes qe te perfeksjonoj gojoren se sala po del n pensjon. kush do na e marri n goj ne a? I riu lul esht optimist

 4. Bekimi says:

  SHiko se mund të gjejnë alternativa t[ tjera, në vende ku ka lesh. Rrotull mjetit mashkuillor keni më shumë lehtësira.

 5. zeta says:

  do ti han m****tin dhe do ti rruajne t**pet

 6. Rr. B. Gramshi says:

  Ashtu do perfundojne o aqif dhe do te fitojne leshin per t’ia bere corape Sales se me te tilla eshtepise ritur.

  1. Spartaku says:

   Gramshi! Mire thua.Por une them se me leshte k…t te Edi Rames,do t’i bejne mustaqe per Berishen dhe Bashen qe te duken burra zakoni.

 7. Dajti USA says:

  Duan pushtet keta muter,keta jane rrugecer,e kush eshte ai budalla qe do vitoj,Palo-qen,Nulin,Ri-stanin etj,si mender ai kaubojsi i Durrsit Strazimiri,per te mos folur per kryeqenin Sali Qenin.

 8. pepini. says:

  un voten teme me mir ja jap edhe nji majmuni zhapzi dhe leshnak,por kurr ktyne te PDs.
  I pam se kush ishin kta.
  I pam dhe I sterpam. ishin ne pushtet goxha. dhe u ben njerzit qe thojshin me mir nen rregjimin e enver hoxhes sesa nen ate te sales.
  jo nen enver,qe esht parajs ne krahasim me katastrofen e sales,por edhe nen hitler me mir sesa nen sali.
  yyy… rrac e muterve malokar!
  democrat qensh!

 9. shqipe says:

  Mos u tëhiqni nga ky plan!… Po pse vetēm në kokë paska lesh? U kujtoj nje vënd tjetër ku dhe mund te mbahesh,ndersa je duke shkulur!…..

  1. BUJARI JU DEGJON says:

   Me ke bere te qesh me lot,o Shqipe ! 🙂

 10. Meri says:

  Edi Ploka autoparlant i Sales, ordiner njeri qe nuk beri karier nga trashesia qe reflekton merr kurajon dhe flet. Ka ikur koha e kercenimeve me thyerje kafkash ka argumenta te sjellesh?? Jooo Izet Haxhia po servir bemat tuaja do tju mblidhet litari keq. Vazhdoni me ca injorant qe i ushqeni ne cadra.

 11. wow says:

  Kete detyre lerjani Zhozit se ajo e di ku ka lesh me shume.

 12. NINA says:

  PALOKA THUTHUQI SHIKON ENDERA NE SIRTARIN E LEKEVE QE I KISHIN LENE ME BORXHE ,NE TE VERTETE EDI PO DREJTON SIPAS REGULLAVE TE KUSHTETUTES, JU PRESIDENTIN JARKEN E ZGJODHET ME 71 VOTA NE KUNDERSHTIM ME LIGJIN,,SE SALA KISH ZBRIT NGA MALET U BE DOKTOR NE TRU NGELI AI QE ESHTE SOT LLAPA QEN KRIMINEL SPO E ZGJAS ME PO JU THEM PD ME ATA NJERES QE E DREJTOJNE E KA HUMBUR EMERIN E VERTETE ,NE KRYE TE PARTISE U VUNE NJEREZ TE LIDHUR ME SERB E GREKE QE NE MENYRA TE NDRYSHME TE JASHTE LIGJESHME PER TE MBROJTUR ATO QE KANE ZHVATUR JANE BERE MIQ ME AEMIQTE TANE NE SHEKUJ, BUKA E FUKARAIT TE NGEL NE GRYKE ASHTU DO JU NGELE DISAVE QE JANE( NGUJUAR ) TU HANGER E TU PI RUGEVE TE TIRANES,,PALOK PO ARITE TI TE TERQESH EDIN PER FLOKESH NE DATEN 18 MENDOI QE SHQIPETARE SDO KETE KY VEND ,JU MERNI MASAT ISHALLA PALOK JETON SHUM GJATE QE TE SHOHESH QEVERINE QE JU E QELBET NE DUAR TE TE RINJEVE QE PD TA MBAJ ME NDER EMERIN DEMOKRACI

 13. baftjar baftjari says:

  Zhozi e di se ku ka lesh me shum por do “hutoet” kur ti afrohet leshit dhe ne vend me e kap Edi Romen per leshi do e kapi per kari!
  sepse leshi dhe kari jan fqinj per s mbari.
  si baftajri me nji shishe raki skrapari.
  baftjarin mer baftjarin
  baftjarin do I kapin Ed Rames
  baftjarin e karit!
  osht kokmodh baftjari
  dhe djegs
  si raki skrapari
  rrot per s mari

 14. Renato says:

  Me rrugace te tille ne drejtim, kurre PD-ja, nuk do te vije ne pushtet.

 15. baftjar baftjari says:

  Ky Edi Paloqe osht tip pordhaci me pordh neper brek.
  Kte duhet me e mor,duhet me e pshurr n kok dhe me I rras nji derr baftjari n goj qe kur te shkundet nga gjumi t thot “o sa onderr t bukur qe pash”

 16. Fatosi-kosove says:

  Prandaj PD eshte parti kriminale pasi veq krimit dhe droges nuk kane program tjeter,fatmiresisht paloka eshte sakat nga goja,ai mund vetem te flas e jo edhe te te kafshoi,ndryshe per te ka edhe diqka te bute qe nuk i nevoiten dhembet,ate m…… mund ta haje edhe me buze,por nese i jep leje jozefina mund edhe te lozi pak me zhelet,rrace e flliqt e kriminale.

 17. Edheune says:

  Mos u merni me Paloken por kujtoji Ramen cfar premtoi per Paloken e tarafin e tij. Kujtoja se renat do mernin fund kete 4 vjecar po ja qe s’qenka e thene. Rama dikur i revoltoar na thoshte “… mos na barazoni.” Tani ne fund te mandatit,per mua qe e besoja, ndryshimet po zhduken.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *