“Nuk e rrahëm Ramën, se kishte djalin me vete. Si guxon ai të kalojë pranë çadrës sonë?”

Mentaliteti i dhunës duket se do të jetë gjithmonë pjesë e PD-së.

Këtë e vërteton edhe fakti, se militantët e saj kanë qenë gati të sulmojnë fizikisht kryeministrin Edi Ramë, pse ky i fundit pasi doli nga zyra e vet, kaloi pranë çadrës së PD-së, për të shkuar në një restorant aty pranë.

Edi Paloka thotë se ata do e rrihnin Ramën pse kaloi aty, pasi sipas tyre, ky ishte një provokim.

Paloka thotë se Rama shpëtoi, pasi kishte fëmijën me vete.

“Qënie e neveritshme, përdori fëmijën e tij, e nxorri aty për t’u mbrojtur.

Përdor familjen e fëmijën për interesat e tij, por dhe kësaj do i vijë fundi shpejt.

Qënieve si ai nuk mund t’i hapim rrugë.

Nuk ka kthim prapa”, tha Paloka.

REMOTE_ADDR:[]

57 komente në ““Nuk e rrahëm Ramën, se kishte djalin me vete. Si guxon ai të kalojë pranë çadrës sonë?””

 1. Donela says:

  Se jeni te tille prandaj nuk ju voton populli ju plehrat e PD-se.

  1. arbereshi says:

   Rrugace nga me ordineret, edhe neper burgje nuk gjen plehra te kesaj natyre

   1. Spartaku says:

    Arbereshi! Ke te drejte.Edhe neper burgje nuk i gjen plehra si keta te pd-ke.Rruga dhe xhadet jane per te gjithe,dhe pse te mos kaloi Edi Rama? Mos vall ata e kane pron e te tyre? Yyyy! Pisa si keta te pd-ke nuk i gjen ne bote.Por per koken e tyre e kane, se do t’a paguajne shtrenjet.Ky Paloqja,me falni Paloka qenka gomar fare,por nga ata gomaret budallenj.

    1. Grigor says:

     Ky është i shkalur fare mor burre i dheut! Imagjino që rrugaçe te tille kane qene ne pushtet per 16 vjet.
     Kultura e rruges nuk i le intelektualet te ngrejne kokë. Prandaj nuk ka vend per Eduard Selami ne ate parti. Po ta kishte ai drejtimin e PD, dhe te kishte mbledhur intelektuale te tjere rreth vetes, Edi Rama nuk do kishte asgje te sigurte ne keto zgjedhje te dyta. Kriminelet si Saliu, Paloka, Basha dhe Muli Garipi Jane fati i Rames, sepse sherbejne si propagande per te.

  2. armand says:

   Shih kur ti dali pronari caderes. Eshte prone private dhe duhet marre leje me kalue.

  3. fisheku says:

   Gjerat e mira nuk behen kurre me genjeshtra dhe dhune. Kjo lufte qe po kerkoni eshte vazhdimesia e menyres se qeverisjes suaj se shkuar.
   Sy me sy , dhemb me dhemb dhe te gjithe Shqiptaret do te mbesin qorra dhe pa dhembe. Ju qe kerkoni dhune ta dini se do ti hapni plage vetvetes.

  4. fieraku4u says:

   TE GJITHE BUDALLENJTE DHE GOMERET JAN MBLEDHUR TEK PD. NJE ORGANIZATE RRUGACESH DHE HAJDUTASH. PALOKA NE FIER E KA NGRENE NJE DRU TE MIRE NE 1997 NGA GOJA E MADHE QE KA, NE NJE NGA LOKALET E FIERIT. HYRI SI GANGSTERR DHE BENTE CUBIN. POR FLUTUROJ NE AJER BRENDA SEKONDAVE.

 2. ToniTR says:

  Ja u legalizoj Shaban Memia cadren ketyre?

 3. Milan says:

  T’ja rruash ti bashk me bashibozuket e tu

 4. eli-tiv says:

  …po ky eshte idiot…si mund te rrahesh k/m e pse..??1 milion e kane votuar..e ju jeni deri me sot para 1 milion shqiptareve…..si mund ta kthesh grushtin 1 milion shqiptareve…?? po ne vetem me peshtym ju mbytim….!! se nuk denjojme t’ju japin doren…opozite qe shperndan terror…pregatisin terren per vrasje….PD…duhet ta nxjerrin jashte ligjit…Ne mezi presim ta t’ju terhqim ju ne burgje…me ane te drejtesise….Paloken e ben te forte humbjae privilegjeve e pasurise…Zoti ti japa fuqi e durim Edi Rames…..me kete turme debile qe quhet pd…eshte e veshtire..

 5. Shqiptari i ILIRISE. says:

  Po ku kini bythe ju plera te dilni balle per balle.Ju dini vetem te vrisni pas kraheve,si ati juaj shpirteror Saleh serb Berisha.

 6. ju keni 27 vjet qe vrisni dhe shkatrroni pa ju hyr gjemb ne kembe.
  ju jeni pjesa me e keqe e ppsh dhe sigurimsave te dikurshem,qe vetem serviloseshit,duartrokisnit dhe rrinit si pula te lagura edhe sot na hiqeni si trima te medhenj.
  fajin e ka ky popull budalla qe ju ka perkrah deri me sot.

 7. tironci says:

  o koqe, bulevardi eshte i te gjitheve, ju aty e keni uzurpruar ne menyren me te paligjshme. KM kalon ku ti doje rrocka e k…t se per ate pune paguhet, nuk ka pse fshihet nga askush, pasi nuk i ka askujt borxh. ku merrni vesh nga qytetaria ju mo derra, kur ju shoh ju ne cader me kujtohet nje shprehje malokesh, ku di dhia c’eshte tagjia.

  1. Lugati says:

   si kan dale puntoret e ukt+oshe tu mrojt lugatin kryeminister si ke ky lajm si ke ai tjetri ..te gjithe mas ores 12 ca kocidence..do jete ene ai palla (shoku im i ngushte) o korb ik er gamor npune ve nai sahat ujti cte duhet ky sport ty palle..jasha rilindja..o harrova i kane nda deputet neper njesi kta???¿po pat na njoni informacion cin ka ps ne njesine numer 4..falimnerit po ma tha…..jasha ripjellja jasha lugati kryeminister

 8. Nestori - Mitrovicë says:

  Mendjet e sëmura synojnë ta infektojnë një popull të tërë.

  Po kush është ky palo burrë a djallë, që do të rrihte qytetarë pse kalojnë përbri kampit të të tremburve. Sa të provokueshëm jan bërë mor jahu. Çdo gjë ua ngre nervat dhe çirren “provokacija” .

  “Gënjejmë që ta mashtrojmë vetveten, ta ngushëllojmë tjetrin, gënjejmë nga dhembshuria, gënjejmë që të mos kemi frikë, të trimërohemi, ta fshehim varfërinë tonë, gënjejmë për shkak të ndershmërisë sonë. Gënjejmë për liri. Gënjeshtra është formë e patriotizmit dhe inteligjencës sonë. Gënjejmë në formë krijuese, imagjinuese dhe inventive”. ( kështu thoshte Dobrica Qosiqi , akademik i besueshëm dhe kreativ serb).

 9. Luli vocerrrr says:

  Vertet plehra ,kur një thuthaç , bene te fortin, e gjithe struktura e PD, eshte ajo qe ka formuar shpellari, me funderrinat e ketij populli, Luli, lere kur ngrehoset e duket vehtja “Kryeminister”, trash zerin kalon ne ekstaz, vuan i shkreti nga deliri i madheshtise. Populli…….si populli shkon mbas berihait….!

 10. Prova says:

  Kush je ti mo gagaç muti…. nje bythqire pa din e iman… Ike mbytu o shkerdhate… se i more njerzsit me qafe. Per nje ideal luftoni ju pederaste te ndyre: Te mbroni Sal Viçidolin dhe bemat tuaja nder vite… As per me derrat nuk jeni ju drra te ndyte!

 11. Deti Jon says:

  Ju ini mesuar me dhunen por nk ka me 97 ini mbledur ne cader the thrni plane por e keni kot,

 12. Durimi says:

  E keni privatizu cadren dhe rrethinat e saj ,perfitoni nga tolerances, ju do thoni se toleron nga frika juaj, ju nuk e kuptoni se po ju lene qellimisht qe tju diskretjutoje.

 13. Stefisburg says:

  Hajde nivel hajde?!!!! Dhe ky ” shef i grupit te PD ne parlament” flet keshtu?!! Kush ju jep voten more aman ? Keta jane bere si grupet e sulmit SA te Romit ne vitin 1933 ne Gjermani. Shyqyr qe nuk jetoj ne ( e them me dhimbje) Shqiperi. Hikni morre njerez! Ne kemi vertetuar tashme se nuk jemi te afte per tu vetqeveriisur. Te vjen per te qare per cfare ndodh me vendin tone?? Nje pyetje torturuese dhe e dhimbeshme.

 14. dash says:

  Plera ………..

 15. Jimi says:

  Dhe te rrahin keta! Nuk behet shaka me talebanet!
  Provojeni ta prekni me dore more te mjere, por gjeni vrime ku te futeni , jo nga garda e policia qe e ka pert detyre por nga milet, ai ka per t’ju lincuar ne menyre shembullore edhe per te gjitha te zezat qe i keni ber keto 25 vjete. Mjafte me tolerance ndaj krimineleve qe duan ta marrin pushtetin me grusht shteti! Kupa u mbush dhe rrezikon te derdhet!

 16. shqip says:

  Hahaha. Nuk ka fjale ti pershkruaj keta perverset e çadres . E beri si ai te barcaleta . Kishte dy kobure dhe i thoshte tjetrit ; ben keshtu se i kam duart e zena. O pjanec injorant. Jeni bere si levizja haxhi qamilit. Nga rruga erdhet , ne rruge perfunduat .

 17. Tom says:

  Shpellarin sado te mundohesh ta civilizosh po shpellar mbetet nuk ka rendesi se eshte nga Tirana apo nga kuksi

 18. Adrenalin says:

  Qënëri që leh
  Ti rruanit trapin.

 19. Ali says:

  A plerat e pd-se nuk qyteterohen kurre. Degjoji se ca komentesh bejne: Rama kerkon te kapi vetingun, e lloj lloj karlleqesh qe i nxjerr sifoni i pds lulushi e salushi me shoke.
  Mortja qe si ha keta palo militante qe arrine deri aty sa te genjehen trashe fare ose ju pelqen ti trajtojne si dele copa mishi per thertore. Mjere Pd ku ka arritur. Vendi uleret duhet vetingu spastrimi i dtejtesise nga kasta e korruptuar e gjykatesve e prokuroreve e shqupi po e bllokon ne kundershtim flagrant me interesat e popullit shqiptar

 20. Zjarri says:

  O Paloqe ti te ha k…rin mor morr i mutit kusheriri i Ajtenka kurves

 21. maloku dixhital says:

  Po pse se provuat njëherë

 22. berti says:

  Turp per PD-ne…

 23. Vos says:

  Ky koqja hiqet trim, se do rrah kryeministrin. Po a mendon ky se ata qe Jane pro Rames mund ti heqin lekuren. Paloka si gjithe shpellaret, kur Jane bashke behen trima, kur Jane vetem ikin si qen I rrahur. Mjer ku jane katandis, mendojne se duke bere gallate brenda cadres do permbysin boten. Me mendjen qe kane, ne zgjedhjet e 2025-es dhe ishallah shihemi.

 24. niqifor doda says:

  Nje SAKAT pa gjuhe do te rrahe … ?

 25. Fallo Madhi says:

  Mbetje muti dhe malokeri ,Barbare dhe tradhetar,kelysha serb e grek.Do i hani hallatin Rames..
  Kujtoni se do ju votoje me njeri o qelbesira.

 26. BIDONI me ACID says:

  Kush je ti more kodosh serb qe do rrahesh Kryeministrine e kombit,ore te qifsha gruan,vajzen ,mbesen dhe cfare te mban pragu,
  provojeni,por pastaj kruves se UDBashes ne Hollande do i fusim nje shishe ne gop dhe te bijen do ja bejme kurve ne red district.
  Do i duket esat pasha lule,lulzimes.po nuk ja dogja kurvat e tij me acid mos me thenshin me Shqiptar.Do ja nxjerrim kurvat me fytyre te shkrire ne Tv qenit te UDBse.

 27. Strong says:

  Perse nuk u shkon dikush ne cader ketyre pisanjoseve, ketyre ndyresirave te kombit, dhe tu fuse nje sperkatje me DDT, dhe te nesermen t´u behet nje varrim i madh, (edhepse pas dy ditesh te gjithe shqiptaret do tu pshurrin varret); po ashtu dhe nje permendore me titull: Keshtu e pesojne kriminelet e kombit!

 28. LORA says:

  Ashtu bravo pa-loqe,nuk ka kthim mbrapa,,,osht nder I modh ,me ngordh ne cadren e sum-pervlumve prej Vetting-ut.

 29. Samiu says:

  Kesaj i thone .. Hajde kalo nga shpia ime pa ta shoç…. ha ha ha …. Zagaret e PD si puna e ketij Thuthuqi apo Nokes.. Mjere politika shqiptare….

 30. Dori says:

  O zot kush do ti votoje prape keta…
  Edhe pse kisha medyshje ke do te votoja,
  tani qe i shikoj gjithe plehrat te mbledhur bashke ne tende,
  mu mbush mendja qe keta nuk behen njerez.
  Shume mire nje vote me pak per plehrat.
  uroj te jene shume si une.

 31. uskania says:

  Ky trim, i cili veç është rrahur deri më sot!

 32. wickedgame says:

  Memecit i erdhi goja ,ska faj ky palloshi iku ai qe i vinte hakut ne parlament .A mor Preng cna bere kthehu dhe nje here drejtoja pak nofullen ketij bir spiuni.

 33. Policani says:

  Kjo parti antikombetare, anti evropiane duhet ncjerre jashte ligjit. Te gjithe kriminelet, vrasesit dhe funderinat e kerij vendi jane bashkuar ne partine e salehut. Ajo pjese e ndershme duhet te distancohet menjehere nga ketacqelbesira.

 34. Ehhhhh says:

  U bere dhe ti trim o fytyra me e qelbur e PD.Se mos te degjoj Armando Prenga se ti thyen turinjt prap

 35. zegali says:

  Isha para disa ditesh aty ke cadra me erdhi per te qeshur se edhe ata vete nuk dine cfare po bejne vetem sa shtyjne ditet si pun e gomarit qe kish kapur ujku e gomari thoshte ishalla jam ne enderr dhe keta shtyjne nete me endrren mbase nuk ka veting

 36. Luke Skywalker says:

  moth mole, po pthe the rave, the kuthedi kur kalon prap anej, po na thuj njiher pthe doje me e rraf, the do thothin pathtaj e rrafi ed paloqa prandaj krijoi qeveri teknike dhe kjo thdo ithte thume e ndrthme per PD, pathtaj ka edhe nje problem tjeter paloqe, qi ky i lidh me krimin si eshte eshte tre fith i mrojtun , the pari e mbro thteti the ethte kryeminister, the dyti e mbro PTH(dmth PS) qi e ka kryethar, dhe the treti e mbro Krimi se helbete eshte fort i lidhur me boten e krimit, kethtu qe paloqe, duhet me qen personadh mithologjik qe ta rrafeth aty ne meth te cadres, pathtaj nuk na the a ke marr leje te Lul Batha per ta rraf

  1. Strong says:

   O Luke ……………………….. ahaaaahaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaahaaaaaaaa “perthonadh mithilogjik” sa t´fort e ke bo, vdiqa tu qesh he dreq. Po ti paske qen dreq i modh.

 37. . says:

  …. Guxoni nje here t’a prekni kryeministrin tone (e 1. 000. 000 shqiptareve) dhe do t’a shihni ku do perfundoni tew gjithe ne “BURG” ….

  – O maloke nuk eshte koha Fatos Nanos, populli do ju ndeshkoje nese do ngrijheni dhuneshem te prekni kryeministrin dhe qeverin tone te 1. 000. 000 shqiptareve.

 38. BASHA KURVE says:

  Ke do rrifni mor legena se po mbani peng te ardhmen e nje Kombi te tere jo vetem te Shqiperise.
  Axhenden e Saliut per te degjeneruar Kombin shqiptar po e plotesoni me perpikmeri sepse jeni te gjithe kurva qe kapeni pas interesave te vogla, e nuk keni bythe te perballeni me plakun Mere.
  Bravo ju qofte do mbeteni ne histori si grupimi me anti-shqiptar i te gjithe kohrave.

 39. liri says:

  Edhe me femijet merreni. Turp e mallkim. Jeni kanibale. Ju rente rrufeja atje ne cader. E shkaterrut Shqiperine.

 40. Dajti says:

  Po pse ku jemi afer shpelles se ariut ne tropoj se po i kalove del e te kafshon o zote ju doni dhe 30 vite te zbutini o egersirat e maleve te PD me keto sjellje e merrni pergjigjejen ne zjedhje ti o thupaqi dhe gjithe shkerdhatat e PD

 41. Pallatet Agimi says:

  Provoje pra. Pse ha mut e ben lla lla lla. Shiko! Ti Paloka ke kohe qe e ke kaluar cakun e per kete shume shpejt do te pergjigjesh per te gjitha, tak e tak e tak. Po nuk e kupton se c’mut je? Po pse ore qelbesire ben si i forte kur nuk ke bythe as te dhjesesh corben qe ke ngrene, o bajge.
  Provoje njehere ti prekesh nje qime bythe Edi Rames dhe e sheh se sa te vlen lekura ty dhe atyre qe te ngrefin. Provoje pra! Plehre.

 42. Korabi says:

  Foli ky i biri i komunistit 24 karatesh. Ben si i forte por kur e terhoqi prej kravate ai burri ne parlament e mbylli halen e tij thuthuqe.
  PD po shkon per lesh me keto levizje te diskredituara qe ne embrion.

 43. Phoenix says:

  Cadrat na kthej e ne kohen e Etugrit. Keto jane telenovelat per burrat e shek. XXI ne Shqiperi.

 44. tomorri says:

  Ket qe degjojme dhe shikojme jane me te vertete turpe te pa konceptushme dhe te pa pranushme.Vetem nje bande kreminelesh si ajo e PD e udhehequr nga kryekreminelt e shqiperise mund ti honepsin dhe ti vene ne praktike.Dheu ju mbulofte dhe derman os gjeçi te gjithe ju rrugaçet e ketij kombi.
  Ne qe ju shikojme dhe lexojme jemi njerez ne radhe te pare dhe shqiptare ne radhe te dyte , jemi perballe jushe qe jeni nje hiç,injorant ,pa shkolle,malok shume te trashe me kulture zero dhe atdhetarizem poshte zeros .TURP TE KENE KETA KREMINELE.

 45. shaqo says:

  Mentalitet shpellaresh.
  Rrahje, vrasje, gure, goma, perralla me mbret. Idiotesi e madhe, mentalitet oriental. U bene te tille dhe ata pak PD-iste me origjine qytetare, eshte katandisur keq.

 46. Oni says:

  Me kete idene e dajakut kurre nuk vini ne pushtet…. pse nxehesh o Paloka ? Po kur Berisha bente tangerllek nga dritarja…,? Tani u irrituat eee . Mire jua ben.

 47. Trimat says:

  Rama e di qe dhe pak muaj Cardenas do e djek dielli keshtu qe aty sdo ngelet njeri pa dal pervec lulkes

 48. sapa says:

  Sa me shume te shahet Rama aq me shume me perforcohet bindja qe e ka serjozisht berjen e shtetit.Fundja e fundit aq i ka mundesite.Eshte i rrethuar nga hajdute ngado qe te hedhesh syte.

 49. shqipe says:

  Ndaj s’ju beson kush
  more,rrac hajduti,
  More mish ngrënes
  More,m… stërr… m…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *