Tifozat e Partizanit të enjten protestë përpara FSHF-së

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Tifozat e Partizanit kanë caktuar ditën se kur do të protestojnë përpara zyrave të Federatës Shqiptare të Futbollit.

Përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare në facebook, njoftojnë se protesta do të bëhet ditën e enjte në orën 15:30.

Arsyeja e protestës është kundër trukimeve që po ndodhin në futbollin shqiptarë.

Postimi i plotë i tifozave të Partizanit.

Kunder dhunes, denimit e policise !
Kunder FSHF, mafies e trukimeve !
Kunder Dukes, Takajt e Gjicit e dallavereve !
Me pasionin futbollin dhe dhe garen e ndershme ! 
Me Ultras Guerrils, per Partizanin !

Te Enjten, ora 15:30 PROTESTE masive perpara zyrave te FSHF, ju ftojme te gjitheve, se bashku per tiu kundervene gangrenes qe ka zene futbollin shqiptar.

Eja dhe ti, edhe ju, hajdeni te gjithe !

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *