VIDEO/ Aktivisti i djathtë befason Bashën: E ke kuptuar që përballë Ramës i humb zgjedhjet, ndaj jemi këtu

Aulon Kalaja, një aktivist pranë PD-së, ka habitur me deklaratën e tij në çadrën e PD-së.

Ai tha përpara Lulzim Bashës, se ky i fundit e ka kuptuar që po të shkojë me Edi Ramën në zgjedhje, i humb.

Ndaj dhe sipas tij, është kjo arsyeja se përse ata janë mbledhur në shesh.

Deklarata e tij, edhe pse mund të ketë pasur mesazh tjetër, ka shtangur jo vetëm Bashën, që ka duartrokitur me siklet në fund, por edhe të pranishmit e tjerë.


20170306-204612 by e-d21

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEO/ Aktivisti i djathtë befason Bashën: E ke kuptuar që përballë Ramës i humb zgjedhjet, ndaj jemi këtu”

 1. Illyrian says:

  E forte😂
  Megjithate, mendoj që e ka pasur në kontekst tjetër.
  Pra, që Edi Rama do të manipulojë zgjedhjet etj etj.
  Berisha, Basha e zagarët e tjerë, duan ta shtyjnë sa në shumë punën e vetting… mbase ndodh ndonjë mrekulli dhe nuk u kërkohet që ta bëjnë vetting.
  Me pak fjalë, presin që ti bien bolet dashit.

 2. santiago says:

  mire qe e dine qe do humbin

 3. ***** says:

  Shoqeria Civile qe eshte ne krah te Lulzin Bashes ka konflikt interesi:

 4. VK says:

  Ky duhet te jete nje nga me te zgjuarit aty.

 5. Lupi says:

  A haha sa të pashpresë që jeni more këlyshët

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *