VIDEO/ Ish-drejtori hajdut i LSI-së në çadrën e PD-së kundër korrupsionit: S’ka politikan si Basha…

Çadrën e PD-së po e mësyjnë përditë e më shumë, njerëzit më të “pastër” dhe më të “ndershëm” në këtë vend.

Sot p.sh, në çadër ka qenë Besjan Pesha.

Ai ka mbajtur një fjalim plot elozhe për Lulzim Bashën.

Sipas Peshës, Basha është politikani i qytetarëve, që iu vjen në ndihmë dhe iu jep zgjidhje atyre.

Për ata që e kanë harruar, Besjan Pesha ka qenë kreu i AKBN-së deri në vitin 2012.

Ai përfaqësonte LSI-në, por u largua për shkak të korrupsionit me postin që kishte.

Pesha është dënuar edhe më vite më parë për vjedhje.

Sot ai shfaqet si aktivist i shoqërisë civile dhe kauzave qytetare.


20170306-180542 by e-d21

REMOTE_ADDR:[]

23 komente në “VIDEO/ Ish-drejtori hajdut i LSI-së në çadrën e PD-së kundër korrupsionit: S’ka politikan si Basha…”

 1. lifi says:

  Kte hajdutin do ta bajme Komandant te doganave ose kolonel tek Muli i serbeve.

  1. Spartaku says:

   Duket qarte,se pd-ke eshte parti e limonave te shtrydhur. Mbeturinat e partive te tjera i mbledh pd-ke.Keshtu qe pd-ke eshte parti e mbeturinave.

 2. Epo kjo pune! says:

  keta qe i ka zene carku.. ku kane cipe keta… republika e re!!!!!

 3. niku says:

  Cfare ka per tu habitur? Ka gjetur vendim midis sojit te vet. Ky nuk perben lajm.

 4. Voica says:

  Po ky fytyre eshte hajdut ordiner shtepish, e ka bere qe i vogel i shkreti…pyesni ne Gjirokaster po nuk besoni se c’shtepi ka hyre e ka vjedhur aty te pallati ku banonte

 5. saliKapslleku says:

  Moj kasolle (cader)
  ku na mblodhe !

 6. vjola says:

  Ky ish drejtor na ka cuditur kur para dy vjeteve (duhet llogaritur tamam se kur ) Bleu te gjitha dyqanet e pallatit grand qe kishin mbetur pa u shitur , njerin e beri market “G MARKET”. Na beri pershtypje se u shkarkua si hajdut .??????????????Dhe ky me Bashe e Berishe do te luhtojne korrupsionin .Dhe hajde te mos i kujtosh vargjet e Shefqet Musarajt : do bejme lufte do tundim malet dhe fshati qeshet dhe bota tallet .

 7. kashi says:

  llumi po mblidhet tek cadra

 8. renato says:

  Kjo cader qe Basha e ka quajtur cadra e lirise eshte kthyer ashtu siv e prisja une
  e shume shqiptare te tjere ( Shumica) Ne cadren e krimit. Eshte fatkeqesi kombetare
  qe kemi nje opozite te tille. Hallall ju qofte dyshes Basha_-Berisha, me ne fund e
  treguat mire fytyren tuaj Kriminale e anti euro-amerikane. Kurren e kurres nuk do te
  vini ne pushtet me njerez e metoda te tilla.

 9. Lennard says:

  Basha kete rradhe diskuton per Plehrat dhe ka mbledhur Plehra si Sazan Guri dhe Besian Pesha .Hajde Strategji hajde..Me keta do te tundesh Dybekun TI MO Bashe-Sumkapuci???

 10. daku says:

  Po kryehajduti Ilir nuk ju ben pershtypje juve,po Monika eshte hajdute apo jo, oooooo Rilindas te pjerdhur.

 11. vjola says:

  Pse se nxirni komentin ku Besian Pesha ka blere para disavitesh te gjitha dyqanet ke pallati GRAND pas tregut elektrik njerin e beri market G MARKET .(TE GJITHA DYQANET QE NUK ISHIN SHITUR)

 12. Tiranare says:

  E vertetojne cdo dite se jane kunder vetingut

 13. Gjirokastra says:

  Ky ne Gjirokaster eshte denuar se i ka vjedhur shtepine shokut te vet pa permendur vjedhjet e tjera per te cilat ne Gjirokaster eshte denuar me vendim te formes se prere. Ky tipi eshte kokra e legenit hjdut ordinier po ne Tirane nuk e njohin.mire mesa duket.

 14. Endri says:

  Ka qene hajdut i lagjes qe i vogel. E filloj kursin duke vjedh dinamot e biçikletave. Pastaj goma makinash. Nuk e di se si arriti deri aty.

  1. Toni says:

   Si arriti deri aty !? Quhet LSI dhe perkthehet nje bande e mirefillte hajdutesh. Kusuri i Rames te duroje pordhet e tyre. Shqiptare, votoni masivisht Ramen dhe do ta shikoni si behet ky vend.

 15. Beni says:

  Tamam llumrat e krimit jane mbledhur aty, se ata qe jane te ndershem e rrojne me djersen e ballit , nuk bashkohen me hajdute te tipit te ketij Besjanit. Vaj medet c’ opozite kemi, kane hallin e tyre se po u mblidhet laku e therrasin te perlyerit per t’i mbrojtur nga drejtesia ,qe do zoti po afron.

 16. fieraku4u says:

  PO TI O BESO CFARE KERKON ATY O PALACO….?? AHHH DROGAXHI MUTI QE JE TI. PO UN TE NJOHE MIRE TY. NE FESTAT E MJAFTIT NE LIVADHE, QE KAM QENE VETE DISA HERE, ISHE MATRAPAZ I MADHE. HAJDUT MUTI.

 17. Edheune says:

  Mendoj, e majta eshte ne nje mision te madh historik, nese nuk i jep drejtim reformes ne drejtesi do lexoje hidhshem zhgenjimin popullor me 18 qershor sepse si me ta si pa ta ky vend do te ribiere ne kthetrat e Berishes.
  Ju kujtoj, Nanua nuk e trembi dot popullin me gogolin Berisha. Ndersa ne 2013 e majta u votoa per te vendosur ne vendin e duhur te gjitha padrejtesite ne kuriz te ketij populli. Rama si duket e ka haruar qe ne cdo takim perseriste me dhjetra here shprehjen – “Mori fund periudha 25 vjecare” Ne se ka nje apo disa aresye per hapin e vogel ekonomik, nuk mund kurresesi te justifikohet qe pandeshkueshmerise nuk i hoqi asnje qime. Dhe s’ka per ta genjyer popullin me shprehje e fjalime tallava sepse populli ia dha 1000 000 vota dhe ne parlament i pati mbi 84 mandate.
  E kam thene njehere ne se ekonomia eshte e njejte pamvaresisht rrotacionit dhe e majta nuk ben dot shtet, pse mos jete Berisha ne pushtet sepse ne opozite ai eshte i te papriturave

 18. Emiljano says:

  Ky po hajdut armik i popullit ky kurse ata qe jane akoma ke lsi jane te ndershem si puna kryetarit like blloku.

 19. berti says:

  Si votues i hershëm i PD-së më vjen keq ku është katandisur, të shpresojë mbështetje te Besjani i LSI-së…
  Për komentuesit e mësipërm do të ishte mirë të botojnë vendimin e dënimit të Besianit nga gjykata e gjirokastrës..

 20. shkumbini says:

  Ky Besjani, kush e njeh eshte nje zuzar i vertete, hajdut me cizme dhe maskara nga karakteri. Ky la nam kur ishte ne AKBN. Hajdut ordiner. Kaq mjafton per te qene te cadra.

 21. gri says:

  Ky Besjan se cka nje shprehje fyture prej manjaku … kujdes ju te cadres naten, se s dihet!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *