VIDEO/ “Mogherini mbështet Ramën, pasi edhe babai i saj, ashtu si Rama, ishte i apasionuar pas nudizmit”

Doni diçka për të qeshur?

Shikoni këtë video të përgatitur nga Çlirim Peka.

Në morinë e sulmeve ndaj përfaqësueses së lartë të BE-së, Federica Mogherini, pas kritikave për PD-në, fantazia e Pekës dhe njerëzve që financon Zeni, është shfrenuar.

Sipas tyre, Mogherini mbështet Ramën, pasi babai i saj ka qenë një kineast që e ka pasur qejf nudizmin, ashtu si Rama.

Madje, si Ramën, ashtu dhe Mogherinin, i kanë nxjerrë si radikalë islamistë.

Dhe të mendosh që vetë Zeni shkon në xhami të dyshimta dhe qendron me njerëz të dyshimtë islamistë.

REMOTE_ADDR:[]

16 komente në “VIDEO/ “Mogherini mbështet Ramën, pasi edhe babai i saj, ashtu si Rama, ishte i apasionuar pas nudizmit””

 1. beni says:

  cim muti pie ka

 2. kashi says:

  cimi eshte nje idiot qe paguhet mire nga krimineli

  1. arjani says:

   Kush i njeh qimrat dka nevoje per komente

 3. Kellira says:

  Qimi s’le rast pa e tregu inferioritetin e tij prej katunari dhe cuditerisht ia del gjithmone!
  Bravo! Perpara!

 4. Tajar says:

  Seç my duk Nje si Çimi midis kembeve te Edit….te jete e vertete valle. ………..?…….?????????

 5. sapa says:

  More te dali pa breke ne pazar vec te beje shtet!

 6. shqipe says:

  llapaqënet e Medies se salehit,çimët,farijtë. shullaket…
  Biçimsër në të bëma
  Biçimsēs dhe në syfet!
  Biçimsësër që nga rrënja
  Biçimsës me deg’ e fletë
  Bicimses kan’ per te mbet.

 7. Tironci says:

  😂😂😂😂😂😂 ueeeeee q.r. me k..llek skisha pa

 8. rozi says:

  Cimi është nga Hasi, nga ata hasjanë, se s’janë të gjithë, që kërcenin në mjergull se e kujtonin për pambuk.

 9. Devolliu says:

  Ky hasjani injorant, Çim Peka, është ai që i shpëtojnë pordhët nëpër emisionet televizive prandaj edhe më shumë njihet si Çim Pordha.

 10. j says:

  Meskininteti i ulet shashethemexhi shqiptar “të jep gomarin për burrë”
  siç thoshte një komshia ime plakë e mençur tironce.

 11. Gzimi says:

  Qim rurali e harroi shume shpejt vrasjen e asaj vajzes me makine, e tani na ben moral krimineli.

 12. Xen deledashi says:

  Sido qoftë Rama nuk u martua me kushuriren ë tij…..

 13. eda says:

  Ky Qimi eshte thjesht rural.
  Nje avantazh kane proncimet e tij ne medja sepse vertetojne katerciperisht se ne duar te kujt ka qene pushteti i PD-se dhe se kush ka patur akses ne ate qeverisje. Qimi, Qimja, Qimushi, Qyta, Qyqja, Qytyku etj.si keta.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *