FOTO/ Rama me çifte në dorë. A është ky një mesazh?

Kryeministri Edi Rama nga Korça ka bërë një fotografi origjinale, ku ai mban një armë në dorë përpara  monumentit të “ABC” shqipe.

Në krah të tij është edhe një person tjetër i cili mban veshur një kostum popullor.

Kryeministri ndodhet në Korçë për të festuar 7 Marsin, sepse në këtë qytet është hapur mësonjëtorja e parë e gjuhës shqipe.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “FOTO/ Rama me çifte në dorë. A është ky një mesazh?”

 1. tfgs1 says:

  si dhenderr tek sunitet gjaxore,normalisht qe i duhet dyfeku………………………..allah uakbar!

  1. ***** says:

   o ortodoks me prejardhje turke qe nuk rri dot pa dal nga vetja. Ne cdo menyre ose tjeter do ta thuash se s ben zoti eshte i madh ne gjuhen tende ametare arabe. C ti besh e di, nuk te le krimbi,

 2. Timi says:

  Epo grekët e pabesë nuk janë aq larg nga Korça dhe i duhet armë për vetëmbrojtje.

 3. Janullatos pisoglentis says:

  Sa greke kanë ngrënë thepin e këtij belçiku në bythe, aq të mira u befshin ….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *