FOTOT/ Fshehu shqiptaren në motorin e kamionit për ta futur në Britani, tri vite burg shoferit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një shtetas nga Moldavia u dënua nga gjykata angleze me tri vite heqje lirie, pasi tentoi që të fuste ilegalisht në ishull një emigrante shqiptare.

Ndërsa drejtuesi Nicolae Chirvas po tentonte të hynte në tunelin “Channel”, ai u ndalua nga policia franceze.

Agjentët nisën të bënin një kontroll në kamionin e tij dhe në pjesën e përparme të motorit, panë se ishte krijuar një hapësirë, ku po qëndronte një grua nga Shqipëria.

Policia franceze dhe ajo angleze kanë intensifikuar kërkimet në tunelet që lidhin vendet, në mënyrë që të shmangin trafikimin emigrantëve të paligjshëm.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/angli-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/angli.jpg","attachment_id":"644688"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/angli-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/angli-3.jpg","attachment_id":"644687"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/angli-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/angli-2.jpg","attachment_id":"644686"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/angli-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/angli-1.jpg","attachment_id":"644685"}]
        
        Loading...
        

3 komente në “FOTOT/ Fshehu shqiptaren në motorin e kamionit për ta futur në Britani, tri vite burg shoferit”

 1. doktorri me gjilpon says:

  heee!
  car gallate!
  si dikur ne komunizem qe denoheshin njerzit qe shkelnin kufirin per “tentative arratisje”.. dhe sot ata qe jan denu pse kalonin kufinin ose tentonin ta benin jan martir te demokracis.
  kurse tash po denohen po per te njejten gje ,per kalim te kufinit pra,por quhet “trafikant”!!!
  po atehere,pse nuk quheshin edhe ata qe iknin “trafikanta”?
  edhe ata kufi kalonin.. si kta te ksaj storjes.
  keq te qish
  keq te mos qish I thon ktij muhabeti
  po te qije dikur te thoshin kurvar
  hajde qi tash se po qihet gjith hollivudi dhe quhen VIPa.
  por,po te qij fukaraj,prap ai quhet kurvar.
  sepse duhet te qijn vetem pasanuket.
  ata duhet te hajn mir,te pijn mir,te qijn (qihen) mir,te shkojn ku te duan pa problem..
  po te shkoj fgakir fukaraja e ndalojn kufive si illegal. po te qij fakir fukaraja e akuzojn si kurvar!!!
  bote kurve esht ky glob
  je dhe xhuxh
  edhe ciklop.

 2. xxxx says:

  ka hequr motorrin dhe i jepte ajo me pedal nga brenda!!!!!
  hah hahaha !!!!!!!!

 3. xxxx says:

  ka hequr motorrin dhe i jepte ajo me pedal nga brenda!!!!!
  hah hahaha !!!!!!!!!!
  dhe ai mbante kot timonin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *